Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Football Manager 2024 Oyuncuları Endişeli

Football Manager 2024 oyuncuları, futbolcu özelliklerinin oyuna yeterince etki etmediğini düşünüyorlar.

Football Manager 2024 oyuncuları, futbolcu niteliklerinin oyuna yeterince etki etmemesinden dolayı endişe duyuyor. Bazı oyuncular, kendilerine hiçbir şekilde uymaması gereken roller atadıkları futbolcuların şaşırtıcı derecede olumlu sonuçlar elde ettiklerini belirtti. Oyuncular sevdikleri oyun serisinin geleceği hakkında endişe duymaya başladıklarını dile getirdi.

Football Manager 2024’ün resmi geri bildirim başlığında ve geliştirici Sports Interactive’in topluluk forumlarında, Whatsupdoc kullanıcısı, Fulham’ın 17 yaşındaki yedek kalecisi Tommy Setford’u birkaç maçta ileri forvet pozisyonuna getirdiği denemeleri paylaştı. Denemeler sonucunda elde ettiği sonucu “yeterince önemli olmayan niteliklerin bir örneği” olarak tanımladı.

Football Manager 2024’te Nitelik Tartışması

Football Manager 2024 Oyuncuları Endişeli

Birinci lig kupa maçında Fulham’ın 5-0 kazandığını, Setford’un gol atıp 7.6 puanla bitirdiğini söyledi. Görünüşe göre bu tek maçlık bir tesadüf de değildi, oyuncunun takımı bir sonraki maçı kaybetmesine rağmen Setford yine de gol attı ve 7,1 puan aldı. Ardından üçüncü maçta tekrar gol attı. Söylememize gerek yok, hiç kimse bir kalecinin bir forvet olarak bu kadar iyi performans göstermesini beklemez.

Bu durum forumda teknik direktör simülasyonunun mevcut durumu hakkında hararetli tartışmalara neden oldu. Başka bir oyuncu, dannyo666: “24’te sadece fiziksel ve zihinsel özellikler önemli gibi görünüyor. Bir sezon boyunca Saliba’yı (merkez savunma oyuncusu) öne koydum, 15 gol attı, dünya yıldızı standartlarında bir forvete benziyordu. Bu serinin nereye gittiğini gerçekten bilmiyorum” diye yazdı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.