Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Football Manager 2024 Erken Erişime Açıldı! Nasıl Oynanır?

Football Manager 2024'ün erken erişim sürümü ön sipariş verenlere açıldı. Oyunu dilediğiniz oynayabilir ve deneyebilirsiniz.

Sports Interactive tarafından oyunculara sunulacak olan menajerlik spor oyunu Football Manager 2024 şu anda erken erişime açıldı. Dünya çapında 6 Kasım tarihinde piyasaya sürülecek olan oyuna ön sipariş verenler şu anda erişebiliyor ve herkesten önce deneyimleyebiliyor. Her ne kadar bu sürümün bazı sorunları bünyesinde barındırması muhtemel olsa da oyunun tamamını burada deneyebiliyorsunuz.

Ön sipariş verenlere şu anda açık olan oyuna elbette oyuncular nasıl ulaşacağını merak ediyor ve bu kapsamda oyunu nasıl oynayacakları konusunda bilgi sahibi olmaya çalışıyor. Sports Interactive tarafından belirtilene göre oyunu Steam üzerinden satın aldıysanız, programı yeniden başlatıp FM 24‘ü indirilebilir durumda görmeniz gerekiyor. Eğer Epic Games Store üzerinden satın aldıysanız da aynı durum geçerli.

Football Manager 2024 Erken Erişim Başladı

Football Manager 2023’ten sonra karşımıza çıkmaya hazırlanan 2024 sürümünde birçok yenilik bizleri bekliyor. Oyunda kariyerinizi inşa edebileceğiniz ve kariyer basamaklarını tırmanabileceğiniz yeni özellikler bulunuyor. Aynı zamanda burada dilediğiniz kadroyu oluşturabiliyor, canlı olarak taktikler yapabiliyor ve oyuncu transferlerini gerçekleştirebiliyorsunuz.

Football Manager 2024 erken erişim

Oyun şu anda Steam sayfası üzerinde yüzde 10 indirimli bir şekilde 809,10 TL‘den satışta bulunuyor. 6 Kasım tarihine kadar oyunu ön sipariş verebiliyor ve bu kapsamda erken erişim özelliğinden yararlanabiliyorsunuz. Yüzde 10 indirim fırsatı oyunun çıkışına kadar geçerli olarak karşımıza çıkıyor. O tarihten itibaren ise 899,00 TL‘den satışta olacak.

Son yıllarda olduğu gibi bu seneki Football Manager oyunu da Türkçe dil desteğiyle beraber karşımıza çıkıyor. Çıkış tarihinden sonra oyuncu ve taktik önerilerini içeren çeşitli rehberlerimizle karşınızda olacağız. Dilerseniz, o zamana kadar FM 23 logo paketi yükleme, en iyi ucuz oyuncular ve en iyi serbest oyuncular listelerimize göz atabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.