Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Football Manager 2022 Resmi Çıkış Tarihi Açıklandı

Oyunun yeni sürümü 9 Kasım olarak açıklandı.

En ünlü futbol oyunlarından olan Football Manager yeni oyununun çıkış tarihini açıkladı. Twitter hesabı üzerinden oyunun 9 Kasım 2021 Salı günü çıkacağı açıklandı.

Tüm FM severlerin merakla beklediği oyunun tarihi açıklanması ile beraber oyuna ön sipariş veren tüm oyuncular çıkış tarihinden iki hafta öne oyunun beta sürümüne erişebilecekler. Ön siparişlerin ne zaman alınacağına dair henüz resmi bir açıklama yok ancak daha önceki sürümler Eylül ayında ön sipariş almaya başlamıştı. Bu oyununda aynı tarihler arasında ön siparişe çıkacağı düşünülüyor.

Oyunun fiyatı 420 TL olarak açıklandı. Xbox sürümünün PC sürümü ile aynı fiyat olması bekleniyor.

Oyun Windows, MacOS sistemler için Steam ve Epic Games üzerinden alınabilecek. Uzun bir aradan sonra Xbox serilerine tekrardan çıkacağı doğrulandı.

Football Manager 2022’nin Yeni Özellikleri

football manager 2022

Daha önceki sürümlerde bazı özellikler sızıntı olsa da bu oyun için Sports Interactive oldukça gizli çalışmalar sürdürüyor. Tüm özellikler çıkış tarihine kadar açıklanmayacağı duyruldu.

Her ne kadar herhangi bir açıklama olmasa da hayranların beklentileri arasında Kadın futbol takımlarının yönetilmesi, daha dinamik röportajlar ve daha iyi oyuncu etkileşimleri bekliyor. Bunların hiç biri için resmi açıklama olmasa da hayranların rüyalarını süsleyen eklemeler bu yönde.

Oyun ile ilgili haberler gelmeye devam ederken oyun içeriği ile ilgili bilgiler hayranlar tarafından merakla bekleniyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.