Football Manager 2021’nin Çıkış Tarihi Duyuruldu

Football Manager 2021'in çıkış tarihi ve fiyatı duyuruldu. FM 21 ne kadar ? FM 21 ne zaman çıkacak ?

Sports Interactive tarafından geliştirilen ve SEGA tarafından yayınlanacak olan Football Manager 2021’nin çıkış tarihi duyuruldu. Football Manager 2021, 24 Kasım 2020 tarihinde Steam ve Epic Games Store üzerinden yayınlanacak ve oyun için bir de duyuru fragmanı yayınlandı.

Bildiğiniz üzere her yıl Ekim, Kasım aylarında SEGA Football Manager’ın yeni oyununu çıkarıyor. Geçtiğimiz hafta Epic Games Store‘da ücretsiz olarak dağıtılan Football Manager 2020’nin devamı niteliğinde olan FM 21 bugünden itibaren satın alımlara açıldı. Oyuncular Epic Games Store üzerinden Football Manager 2021’i almak istediklerinde %10 indirimli olarak alabilecekler. Ayrıca Erken Erişim ile yönetim kariyerlerine planlanandan önce başlama şansına sahip olacaklar.

50’den fazla ülkenin 2.000’den fazla takımını yönetebileceğiniz FM 21’de asıl merak edilen şey ise oyunun mekaniklerinin değişip değişmediğidir. FM 20 oyuncuları, oyun çıkış yaptığı zaman oyunda bulunan mekaniklerin çok kötü olduğundan ve 19 ile aralarında herhangi bir farklılık olmadığı yönünde büyük eleştiriler yapmıştı. Sports Interactive ise teknik direktör rolüne yenilenmiş bir odaklanma sözü veriyor. Bakalım yeni oyunla birlikte oyuncuları neler bekliyor.

Son olarak, SEGA, Lisans güncellemelerinin de dahil olduğu FM21’deki yeniliklerin tüm detayları Ekim başında sosyal medya kanallarından duyuracağını belirtti. Football Manager 2021, Epic Games Store üzerinden 197 TL’ye satın alınabilir.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol