Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Football Manager 2021, 1 Milyon Kopya Satmayı Başardı

Sports Interactive çalışanı ve aynı zamanda Football Manager 21'in direktörü olan Miles Jacobson oyunun şimdiye kadar bir milyon kopya sattığını duyurdu.

Sports Interactive tarafından geliştirilen ve SEGA tarafından yayınlanan Football Manager 2021 için SEGA en son yayınladığı raporda oyunun çıkış yaptığı tarihten şimdiye kadar bir milyon adet kopya sattığını duyurdu. Football Manager serisinin direktörü olan Miles Jacobson Twitter üzerinden yaptığı açıklama ile birlikte oyunun bir milyon adet kopya sattığını açıkladı. Bu şimdiye kadar ki en hızlı bir milyon kopya sayısına ulaşan Football Manager oyunu oldu.

Football Manager 2021 1 Milyon Kopya Satmayi Basardi 1

Football Manager 21, Epic Games Store’da son derece başarılı bir ücretsiz periyodun keyfini çıkaran Sports Interactive’in rekor kıran Football Manager 20’nin devamı niteliğindedir. Football Manager 21, yöneticinin rolüne yenilenmiş bir odaklanma sözü veriyor. Oyun, yöneticilerin kişiliklerini ve yeteneklerini geliştirmelerine olanak tanıyan daha fazla araç eklemekle kalmadı, ayrıca yeni eklemeler ve oyun yükseltmeleri, benzersiz futbol özgünlüğü seviyeleri ve ekstra derinlik ve dram katmanı sundu.

Uzun zamandır oyuncular Football Manager serisinden daha fazla yenilik bekliyordu ve bekledikleri yenilikler yeni oyunla birlikte gelmiş oldu. Yeniliklerin oyunun satışlarına ne kadar faydalı olduğunu böylece görmüş olduk. Aslında oyunda geliştirilmesi gereken daha birçok unsur var ve geliştirici önceki yaptığı açıklamada bu değişiklikleri zamanla yapacaklarını vurguladı. Çünkü oyunun önceki iki serisi olan Football Manager 2019 ve Football Manager 2020’nin arasında çok fazla bir fark yoktu. Renk değişimi yapılmış bir arayüz, antrenman bölümünde bazı değişiklikler ve birkaç değişikliğin haricinde pek bir şey sunmuyordu.

Son olarak verilen istatistiklere göre geçtiğimiz hafta 900.000’den fazla oyuncu Football Manager 2021’de oynadı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.