Football Manager

MMOSPORTS
Takip Et
8.8

Çok iyi

6.1

Kullanıcı

Football Manager 2020’de İklim Değişiklikleride Olacak!

Football Manager 2020'nin yeni bir özelliği daha duyuruldu.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Yıllardır oyunculara gerçekçi bir futbol menajerlik deneyimi sunan Sports Interactive son olarak Football Manager 2019 ile ortalığı kasıp kavurmuştu. Her yıl daha da gerçekçi ve gelişmiş içerikler sunmaya devam ediyor. Yeni gelen bilgilere göre Football Manager 2020’de iklim değişiklikleri de olacakmış.

blank

Mobil, bilgisayar ve konsol platformunda milyonlarca oyuncu tarafından oynanmaya devam eden Football Manager serisi 2020 ile oyunculara yine bekleneni verecek gibi görünüyor. 2019 sürümünde oyunculara daha gelişmiş bir oyun motoru eşliğinde karar alma, taktik uygulama ve oynanış sunan yapım, 2020 sürümü ile daha da ileriye gidecek. Daha gelişmiş grafik açılarına, daha gelişmiş bir yapay zekaya ve daha geniş içeriklere sahip olarak Kasım 2019’da yayınlanacak olan Football Manager 2020 bugün yeni bir özellik ile gündemde kendine yer buldu.

PC Games N’in haberi ile edindiğimiz bilgilere göre yeni Football Manager oyununda iklim değişiklikleri de karşımıza çıkacakmış. Bilindiği üzere daha önceki sürümlerde iklim ve hava değişikliği gibi döngüler yer almamıştı.

Habere göre oyunun geliştiricisi olan Sports Interactive yaptığı son duyuruda oyun içerisinde iklim değişikliklerinin de olacağını ve bu özelliğin mücadeleleri bir adım öteye taşıyacağını belirtmiş.

Yapım Steam üzerinde 161.10 TL olarak ön siparişlerde yer alıyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol