Football Manager 2020 Epic Games Store’da Ücretsiz Oldu

Football Manager 2020 Epic Games Store'da ücretsiz oldu.

Epic Games Store ücretsiz oyunları oyuncularına sunmaya devam ederken bugün hiç beklenmedik şekilde Football Manager 2020 ücretsiz olarak dağıtılmaya başlandı. Sports Interactive tarafından geliştirilen ve SEGA tarafından yayınlanan Football Manager 2020’yi şimdi 24 Eylül 2020 tarihine kadar ücretsiz olarak alabilirsiniz.

Epic Games Store ücretsiz oyunlar sunmaya devam ederken bugün hiç açıklanmamış şekilde birden Football Manager 2020 oyununu ücretsiz olarak sunuyor. Oyunun sayfasına buradan girerek ücretsiz kopyasını alabilir ve istediğini zaman oyunu indirip oynayabilirsiniz. Football Manager bildiğiniz gibi FM serisinin şu an piyasaya da ki en son oyunudur. Geçtiğimiz yıl Kasım ayında piyasaya sürülen FM 20’nin ve FM serisinin dünya üzerinde birçok hayranı bulunuyor.

Takımınızın başına geçin ve zaferden zafere koşmaya başlayın. Dünya üzerinde ki hemen hemen bütün liglerin bulunduğu oyunun veritabanı gerçek oyuncu profillerinden oluşuyor. Zamanın nasıl akıp geçtiğini anlayamayacağınız FM’de Online oynayabilme özelliği bulunduğundan ister arkadaşlarınız ile ortak bir sezonda birlikte oynayın ister takımınızın bütçesine uygun olarak seçeceğiniz futbolcular ile birlikte kendi aranızda kupa mücadelesi verebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol