Football Manager

MMOSPORTS
Takip Et
8.8

Çok iyi

6.1

Kullanıcı

Football Manager 2019’un Yeni Görselleri Yayınlandı!

Football Manager 2019, 2 Kasım'da raflardaki yerini alacak.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Geçtiğimiz günlerde fiyatına bir anda zam yapan Football Manager 2019 yeni ekran görsellerini oyunculara sundu.

Futbol severlerin ilgiyle takip ettiği Football Manager 2019 daha önce 119.00 TL karşılığında satılığa çıkarılmış ve daha sonra da 179.00 TL olarak satışlarına devam etmişti. Tek oyunculu ve çok oyunculu olarak oynanabilecek olan yapım yeni görselleri ile bizlere ne kadar detaylı içeriklere sahip olduğunu gösteriyor. Oyun içerisinde en ince taktik ayarlarına kadar erişebilecek, maç motorunu dilediğimiz gibi ayarlayabilecek ve gerçekçi bir simülasyon oyunu oynayacağız.

Yeni özellikler ve geliştirilmiş oyun mekanikleri ile karşımıza çıkacak olan yapım oyunculara profesyonel bir oynanış tarzı sunacak. Oyun içerisinde yeni pratik taktikleri kullanarak kendi futbol felsefemizi yansıtabilecek ve modern futbolun en popüler yeniliklerine erişebileceğiz. Football Manager 2019’u oynamayı bilmeyenlerin de hiç üzülmesine gerek yoktur. Oyun içerisinde bir öğretici yol haritası bizlerle birlikte olacak.

Ayrıca oyun içerisinde modern teknolojiler arasında yer alan VAR ve kale çizgisi gibi maç geliştirmeleri de bulunuyor.

Dileyen oyuncular Football Manager 2019’u yüzde 10 indirimle 161.10 TL karşılığında satın alabilirler.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol