Football Manager

MMOSPORTS
Takip Et
9.3

Mükemmel

6.1

Kullanıcı

Football Manager 2019 Serinin En Hızlı Satan Oyunu Oldu!

Football Manager 2019 geçmiş seriye göre daha çok oynanıyor.

İlk kez 2004 yılında karşımıza çıkan ve günümüzde hala geniş kitleler tarafından oynanan Football Manager serisi son olarak 2019 sürümü ile oyuncuların karşısına çıktı. Serinin en hızlı satan oyunu 2019 sürümü oldu.

Sega’nın başarılı oyun serilerinden birisi olan Football Manager günümüzün en gerçekçi futbol menajer oyunu olarak başarılı satışlar gerçekleştirmeye devam ediyor. PC Games N’in yapmış olduğu haber ile edindiğimiz bilgilere göre Football Manager 2018 yayınlandığı dönem 50.000 eş zamanlı oyuncu tarafından oynanmış. Yapılan haberde Miles Jacobson’ın yaptığı paylaşımdan da söz edilirken serinin en çok satan oyununun 2019 sürümü olduğu ifade edilmiş.

Miles Jacobson resmi Twitter adresi üzerinden yaptığı paylaşımda FM 2018’in 50.000 eş zamanlı oyuncu tarafından, FM 2019’un ise 70.241 eş zamanlı oyuncu tarafından oynandığını belirtmiş. Her dönem oyuna olan ilgi artmaya devam ederken FM 2019’un başarısı da gözler önüne seriliyor.

Steam’de oyuncular tarafından ‘çoğunlukla olumlu’ olarak değerlendirilen yapım, 179.00 TL gibi bir fiyat etiketi ile satışlarına kaldığı yerden devam ediyor. Türkçe dil desteğine de sahip olan yapım ülkemiz oyuncuları tarafından da ilgiyle oynanıyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol