Football Manager

MMOSPORTS
Takip Et
9.3

Mükemmel

6.1

Kullanıcı

Football Manager 2019 – 19.0.2 Türkiye Ligi Hotfix Yayınlandı

FM 2019'daki Türkiye Ligi kural hatası düzeltildi.

Popüler futbol menajerliği simülasyonu serisinin son halkası Football Manager 2019 Kasım ayında çıkışını yapacak. Fakat onun öncesinde erken erişim betası da başladı ve şu anda oyuncular FM 19’u oynayabiliyor. Buna rağmen beta sürümde haliyle çeşitli hatalar ve eksiklikler de vardı.

FM 2019’un beta sürümü özellikle Türk oyuncular için problemli olmuştu. Pek çok oyuncu hevesle yeni Türkiye kariyerine başlasa da, kısa süre sonra kadro kayıt kurallarında problem olduğunu fark ettiler. Buna göre takıma 11’den fazla yabancı oyuncu transfer edilemiyordu, ilk 11’de ise sadaece 5 yabancı oyuncuya izin veriliyordu.

Türk oyuncular Twitter, Steam forumları, Reddit ve SI Games forumları gibi pek çok platform üzerinden şikayetini iletirken, yapımcı firma Sports Interactive ise kısa sürede sorunu düzelterek yeni bir hotfix yayınladı.

Football Manager 2019 – Patch 19.0.2 Yama Notları

  • Türkiye ligi kadro kayıt kuralları düzeltildi (yeni kariyer açmak gerekiyor)

  • Finlandiya yerli kuralları düzeltildi (yeni kariyer açmak gerekiyor)

  • Sosyal besleme alanının boş gözükmesi sorunu düzeltildi

  • Football Manager 2019 Touch’dan Switch konsol skini kaldırıldı

  • Genel düzeltmeler yapıldı

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol