Football Manager

MMOSPORTS
Takip Et
9.3

Mükemmel

6.1

Kullanıcı

Football Manager 2017′ nin Çıkış Tarihi Duyuruldu

Hadi hayırlı olsun.

Gerçek futbol tutkunları için yaratılmış bir oyunun da çıkış tarihi belli oldu. FIFA ve PES arasındaki savaş devam ede dursun, ikisinin alanının dışında yer alan Football Manager emin adımlarla ilerliyor. Büyük bir hayran kitlesine sahip Football Manager’ in oyunları için çıkış tarihi kesinleşti. Football Manager 2017 ve Football Manager Touch 2017′ nin çıkış tarihi 4 Kasım olarak açıklandı. 4 Kasım’ dan sonra menajerlik yapmaya başlayabileceksiniz.

 

Ligler’ de yavaş yavaş oturmaya başlayacağı için tam formunuzda olduğunuz zamanda çıkışını gerçekleştirecek oyunlardan, Football Manager 2017′ yi PC, MAC ve Linux için satın alanlar Football Manager Touch 2017′ ye ücretsiz sahip olabilecekler.  Football Manager Touch 2017′ de aynı gün ayrı olarak satışa sunulacak. Football Manager Touch 2017′ de oyuncular, “Board over-ride, No firing ve National management indirilebilir içeriklerine sahip olacaklar. Ayrıca Challenge oyun modunda oynayabilmek için 3 yeni mücadeleye de sahip olacaklar. Football Manager Mobile 2017 için bilgilerin önümüzdeki hafta duyurulacağı bildirildi.

 

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol