Focus on You Steam’de Ön Siparişlere Açıldı!

Focus on You ön siparişlere açıldı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

PlayStation VR ve PC platformu için geliştirilen ve Temmuz 2019’da yayınlanacak olan Focus on You Steam’de göründü. Dün gece bilgisayar oyuncuları için ön siparişlere açılan yapım şuan satın alınabilir durumda yer alıyor.

Temmuz ayında Rogan: The Thief in the Castle gibi bir oyununu da yayınlayacak olan Smilegate Entertainment sürpriz bir şekilde Focus on You’yu da ön siparişlere açtı. Steam’de tek bir paket halinde ön siparişlere açılan yapım, 5 Temmuz’a kadar yüzde 33 indirimle 61.00 TL yerine 40.87 TL’ye satılıyor.

Tek oyunculu bir yapıya sahip olan oyunda 5 farklı dil seçeneği yer alacak. Ancak bu diller arasında Türkçe dil desteğinin de yer almayacağını belirtelim.

Oyuncular Focus on You içerisinde lisede fotoğrafçılık eğitimi alan ve yarı zamanlı olarak da kafede çalışan genç bir erkeği canlandıracaklar. Sıradan bir hayat yaşayan bu genç adam, sıradan bir günde parkta fotoğraf çekerken genç bir kızla tanışıyor. Peri masalından çıkmış kadar güzel olan bu kız, karakterimizin modeli oluyor ve fotoğraf işlerinde yardım ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol