FOBIA – St. Dinfna Hotel İçin Ücretsiz Demo Yayınlandı

Maximum Games ve Pulsatrix Studios, psikolojik korkuları FOBIA – St. Dinfna Hotel'in 2022'de çıkacağını duyurdu. Üstelik Steam'den indirebileceğiniz bir PC demosu yayınlandı.

FOBIA – St. Dinfna Hotel, teknolojik olarak gelişmiş bir tarikatın egemen olduğu çökmekte olan bir otelde başlayan sürükleyici bir gerilim ve soruşturma yolculuğu olacak. Bu mezhep, bilim ve din arasındaki birliği vaaz ederek, genetik modifikasyonları ve paralel gerçekleri içeren insan iyileştirme deneylerini gizlice yürüten bir organizasyon.

Geçmiş, şimdi ve gelecek; bulmacalar, gizemler ve komplolarla dolu bir senaryoda çarpışacak. Gerçeği arayan bu yolculukta, oyuncunun bir kamera kullanarak farklı dünyaları keşfetmesi ve otel koridorlarını takip eden ve hayatta kalmak için savaşan canavarca yaratıklardan kendini savunması gerekecek.

FOBIA – St. Dinfna Hotel

FOBIA – St. Dinfna Hotel‘da gazeteci Roberto, mükemmel bir hikaye vaadiyle, St. Dinfna Otel’de kaldığı Treze Trilhas’a gidecek. Bir hafta boyunca gizemli kaybolmaları araştıran Roberto, doğaüstü olduğunu düşündüğü açıklanamayan olaylarla karşılaşacak. Sadece neler olup bittiğini anlamak için değil, aynı zamanda hayatta kalmak için de araştırma becerilerine ihtiyaç duyulacağını keşfedecek.

Hayaletler, canavarlar ve gizemler arasında gizlice dolaşan Roberto, belki de daha büyük bir şeyin parçası olduğunu fark etmeye başlayacak, sanki bir varlık onu orada istiyormuş gibi; Sanki her hareketi hesaplanmış ve varış yeri kaçınılmazmış gibi. Otel artık eskisi gibi değil, gizemler artık eskisi gibi değil ve belki de siz ve dünyanın kendisi değilsiniz.

FOBIA – St. Dinfna Hotel Fragmanı

Güzel görünen grafiklere sahip olan Fobia, sistem gereksinimleri ile oyuncuları üzmeyecek. Minumum olarak 4 GB RAM ve GTX 1030 ekran kartı isteyecek oyunu, eski sistemler ile de rahatlıkla oynayabileceksiniz. FOBIA – St. Dinfna Hotel‘in demosuna ise Steam‘den ulaşabilirsiniz.

Avatar of Mert Doğan
Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümünde okuyan ve oyun sektörüne yıllardan beri yoğun ilgi duyan Mert, 1 yıldır Turkmmo'da içerik üretiyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol