Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Fnatic JW’nin Takımdan Ayrıldığını Duyurdu

CS:GO severlerin yakından tanıdığı JW ile Fnatic yollarını ayırdı.

Counter Strike : Global Offensive oyununun sevilen profesyonel oyuncularından birisi olan JW’nin Fnatic hikayesi sona erdi. Fnatic JW’nin takımdan ayrıldığını açıkladı.

Rekabetçi Counter-Strike: Global Offensive arenasının en çok tanınan ve sevilen oyuncularından biri olan Jesper “JW” Wecksell, yaptığı son açıklama ile gelecek planları ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Bu açıklamalarla birlikte Fnatic JW birlikteliği de sona ermiş oldu.

Fnatic JW İle Yollarını Ayırdı

2013 yılından 2016 yılına kadar ve sonrasında 2017 yılından 2021 yılına kadar Fnatic formasını terleten 26 yaşındaki başarılı espor oyuncusu gelecek planları hakkında “Bugün itibariyle sözleşmemden serbest bırakıldım ve serbest oyunculuğa gireceğim.” açıklamasında bulundu.

Fnatic JW

Fnatic kariyeri boyunca pek çok Major CS:GO etkinliğinde şampiyonluğa ulaşan JW ayrılık kararının kendisi için de kolay bir karar olmadığını ve bu zamana kadar yanında olan herkese teşekkür ederek, takımla vedalaştı.

JW: “Bazı Anlar Umursanmadığımı Düşünüyorum”

CS:GO’da AWPer rolünün önemli isimlerinden birisi olan JW, açıklamasına duygusal bir şekilde devam etti. Açıklamasının devamında Fnatic’in kurucu ortaklarından olan Patrik Sättermon’a sonsuza kadar minnettar olacağını söyleyen oyuncu takım arkadaşları hakkında da açıklamalarda bulundu.

JW, znajdsanity, FPX Devilwalk ve flusha ile yaklaşık dokuz yıl önce bu maceraya atıldıklarını ve dostluklarını her zaman hatırlayacaklarını açıkladı. JW ayrıca bazı anlar daha fazla umursanmadığı için üzüldüğünü de dile getirdi.

JW ayrıca gelecek planları konusunda mümkün olduğunda çok eleme oynamaya çalışacağını da belirtti.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.