Football Manager

MMOSPORTS
Takip Et
8.8

Çok iyi

6.1

Kullanıcı

FM2015 Yeni Güncellemesi Olan 15.2.0 Neler Getirdi

15.2.0 güncellemesi oldukça temiz...

FM2015 Yeni Güncellemesi Olan 15.2.0 Neler Getirdi

Football Manager 2015’in son versiyonu Steam üzerinden yayınlandı. 15.2.0 güncellemesi ile beraber neler geldiğini merak edenler, sizin için çevirdik. Öncelikle güncellemeye sahip olmak için oyununuzu kaydedip oyundan çıkmalısınız. Daha sonra oyunu tamamen kapatıp Steam üzerinden oyuna yeniden giriş yapmalısınız. Bu sayede güncelleme yüklenmiş olacaktır. Peki bu güncelleme oyuna neler getirdi ?

 

Performans: Gelen kutunuza ve oyundaki bazı bölümlere bakarken karşılaşılan sorunlar giderildi. Kaydedilmiş olan oyunlarla ilgili sorunların tamamı giderildi. oyun esnasında oyuncuların karşılaştığı kırılma sorunları çözüldü.

Maç Motoru: Çok düşük seviyelerde de işaretleme özelliği eklendi. Futbolcuların birbirleri ile paslaşma mekanikleri geliştirildi. Freekick’lerde çapraz hareket geliştirildi ve kalecilerin çok ağır kalan bazı hareketleri düzeltildi.

 

Karşılaşmalar: Oyundaki futbolcuların uluslararası maçlarda çok uzun süre kalması sorunu giderildi. İtalyan Seri C seçmeleri geliştirildi.
Brezilya Devlet Şampiyonası’nın disiplin kuralları yeniden düzenlenip güncellendi. Asya
Federasyon Kupası’nın kayıt olma kuraları yenilendi ve Antrenman süresinin sorulmaması sorunu giderildi.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol