Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

FM 2022 Steam Fiyatına Dev Zam!

Menajerlik oyunu denildiğinde akla ilk gelen oyunlardan olan FM2022'ye Steam fiyatına birkaç saat önce dev zam ile gündeme oturdu.

Sevilen menajerlik oyunu FM 2022 geçtiğimiz kasım ayı 269,10 TL fiyat etiketi ile duyurulmuştu. Geçtiğimiz saatlerde beklenmedik şekilde oyunun Steam fiyatına sessiz sedasız dev zam gelerek oyuncuların gündemine oturdu.

FM 2022 Steam fiyatı dün 299 TL olarak kullanıcıların kütüphanesine eklenmeyi bekliyordu. Fakat birkaç saat önce bu oyun Steam’de 499 TL olarak güncellendi. Menajerlik oyununu almak isteyen oyuncular artık yaklaşık 200 TL fazla vererek oyuna sahip olacak.

FM 2022 Steam’de 499 TL Oldu

FM2022

Football Manager 2022 oyunundan kısaca bahsetmek gerekirse;

  • Oyuncu/Personel Alımından Oyuncu Gelişimine kadar her şeyde size yardımcı olacak birinci sınıf bir teknik ekip oluşturun. Futbol menajerliğinde her gün karşınıza çıkan zorluklarla uğraşırken onların uzmanlığından faydalanın.
  • Keşfedilmemiş yetenekler için Football Manager’ın 500.000’den fazla gerçek oyuncu içeren dünyada önde gelen veritabanını keşfe çıkın veya genç yeteneklerinizi potansiyellerini ortaya çıkarmak için eğiterek kendi takımınızdakileri yetiştirin.
  • Taktik panosunda oyuncularınızın benimseyebileceği bir futbol kimliği oluşturarak bu harika oyunu kendi tarzınızda oynayın. Tekrar tekrar başarı sunacak bir sistem oluşturmak sizin elinizde.
  • Şimdiye kadarki en iyi görünümlü Maç günü deneyimimizde kendinizi kaybedin ve futbol vizyonunuzun sahada gerçeğe dönüşmesini izleyin. Takımınızı zafere taşırken tüm önemli kararları verin.

Peki siz gelen bu dev zam hakkında neler düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı aşağıda belirtmeyi unutmayın.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.