Flying Girl Striker 25 Eylül’de Nintendo Switch’e Geliyor!

Flying Girl Striker Nintendo Switch platformu için gün sayıyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Android ve İOS platformunda düşük bir kitle tarafından oynanmaya devam edilen Flying Girl Striker Nintendo Switch platformuna gelmeye hazırlanıyor. Haziran 2019’da mobil platformlarda lansmana çıkan yapım 25 Eylül’de Switch platformuna çıkış yapacak.

blank

3D grafik açıları ile mobil platformda oyunculara beklenen aksiyon deneyimini veren Flying Girl Striker şu sıralar Nintendo eShop üzerinde de sergilenmeye başlandı. Stardia tarafından geliştirilen yapım, Mediascape imzası ile Switch platformu oyuncularına sunulacak. Mobil platformda oynaması ücretsiz olarak yayınlanan yapım Nintendo eShop üzerinde 15.00 dolar gibi bir fiyat etiketine sahip.

Fantastik uzay savaşlarını konu alacak olan yapımda benzersiz robotik savaşçıların yanı sıra çok sayıda uzay aracı da yer alacak. Tek oyunculu bir yapıda karşımıza çıkacak olan Flying Girl Striker Switch platformunda 406 MB dosya boyutu ile lansmana çıkacak.

Farklı düşman karakterlerinin yer aldığı yapımda ilerlemeye dayalı bir atmosfer bizleri karşılamıştı. Oyuncular ilerledikçe farklı düşman tipleri ve içerikleri ile sık sık karşılaşacaklar. Mediascape 25 Ekim’de Flying Girl Striker’ı Switch platformu oyuncularına sunacak.

Oyunun Switch fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol