Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Five Nights at Freddy’s Filminin Çekimleri Başladı

Five Nights at Freddy's oyunundan uyarlanan aynı isme sahip filmin çekimleri başladı. Filmin 2023 sonuna kadar tamamlanması öngörülüyor.

Ünlü korku serisi Paranormal Activity’nin yapımcılığını üstlenmiş Blumhouse Productions, popüler oyundan uyarlanan Five Nights at Freddy’s filminin tanıtımını yaptı. Blumhouse Productions’ın kurucusu Jason Blum, Twitter’da “1. Gün #FNaF” yazan bir çekim görseli paylaştı. Yönetmenliğini Emma Tammi’nin üstlendiği film, oyunla benzer bir hikayeyi takip edecek.

Oyunun hikayesi şu şekilde: Mike Schmidt, bir pizzacıda güvenlik görevlisi olarak çalışıyor. Chuck E. Cheese’deki dev fare ve çetesiyle her gece iş yerinde savaşan Mike, her gece garip olaylara tanık olmaya başlıyor. İşyerinin eski kayıtlarına, gizemli bilgilerine ve kamera görüntülerine erişen karakterimiz bambaşka bir cinayet örgüsüyle baş başa kalıyor.

Five Nights at Freddy’s İçin İlk Çekim Tamamlandı

Five Nights at Freddy's

Blumhouse Productions genellikle korku filmi sektöründe başarı gösterdiği için, yapımın başarılı olacağını şimdiden hissedebiliyorum. Yapım, senaryosu itibariyle korku unsurlarının yanında komedi de içeriyor. Zaten işin zorluğu tam olarak bu. Umarız yapımcılar bu tezatlığı göz önünde bulundurarak ikisi arasındaki ince çizgiyi korumayı başarır.

Oyun, animatroniklerden sağ çıkmak ve onların gece gördükleri herhangi bir insanı öldürme arzuları etrafında dönüyor. Bu yüzden ya kendi başınıza bir animatronik olacaksınız ya da bir çıkış yolu bulmanız gerekecek. Filmin çıkış tarihi henüz kesin değil ancak 2023 içerisinde tamamlanması bekleniyor. Bu yüzden yıl sonunda yapımı beyaz perdede izleyebiliriz gibi görünüyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.