Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Five Night at Freddy’s Serisinin Yeni Oyunu Duyuruldu

Geliştirici Mega Cat Studios piksel görünümlü macera oyunu Five Night at Freddy's: Into the Pit'i resmi olarak duyurdu.

Geliştirici Mega Cat Studios piksel görünümlü macera oyunu Five Night at Freddy’s: Into the Pit‘i resmi olarak duyurdu. Serinin en yeni oyunu olarak karşımıza çıkmaya hazırlanan ve farklı bir türü benimseyen bu yapım açıklanan detaylara göre PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC (Steam) için çıkışını gerçekleştirecek. Diğer taraftan ne yazık ki oyunun ne zaman piyasaya sürüleceği açıklanmadı.

Oyunun adından da anlaşılacağı üzere çukura atlayabileceğimiz ve aynı zamanda burada yeni bir maceraya atılabileceğimiz bir sistem bizi bekliyor. Oyunda yandan görünümlü bir kamera bakış açısı bulunuyor ve bununla beraber dehşet dolu ortamlarda kendimizi bulabiliyoruz. Oswald kasabasında yer aldığımız süre boyunca hem kendimize hem de geçmişimize keşfetmeye hazırlanıyoruz. Bunun yanı sıra sadece kendimize değil aynı zamanda kasaba halkına da önem vermemiz gerekiyor.

Five Night at Freddy’s Türkçe Destekle Geliyor

Five Night at Freddy’s: Into the Pit için Steam sayfası şu anda açık durumda ve buradan görebileceğimiz üzere oyun Türkçe dil desteğiyle beraber bizlere sunulmak isteniyor. Yıkık dökük harabelerden farklı ortamlara doğru geçiş yapabileceğimiz yapımda tüyler ürpertici beş dolu dolu gece geçirmeye hazırlanabiliyoruz ve burada hayatta kalma mekanikleri ön plana çıkıyor.

Zaman dilimleri arasında seyahat edebileceğimiz, ipuçları toplayabileceğimiz ve bizi takip eden tehdit ve tehlikelerden kaçabileceğimiz yapımda hızlı hareket edip gizlenmeye çalışabiliyoruz. Bunun yanı sıra dikkatli olmamız gerekiyor. Burada sadece tehlikede olan biz değil aynı zamanda kasaba halkının da olduğunu söyleyebiliyoruz. Son olarak oyunun duyuru fragmanı yayınlanmış durumda.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.