Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Fitbit Luxe’e Oksijen İzleme Özelliği Eklendi

Fitbit Luxe için en çok beklenen güncelleme yayınlandı. Akıllı bilekliğe kandaki oksijeni izleme özelliği eklendi.

Fitbit Luxe sahiplerini sevindirecek bir güncelleme yayınlandı. Geçen ay Fitbit, Fitbit Sense ve Versa 3 için Horlama ve Gürültü Algılama özelliğini getiren yeni bir yazılım güncellemesi yayınlamıştı. Şimdi şirket dikkatini daha lüks bir model olan Fitbit Luxe’a çevirdi.

Güncellemenin numarası 1.151.16 olarak işaretlendi ve Fitbit Luxe sahiplerine sunulmaya başladı. Bu güncelleme ile akıllı bilekliğe, Her Zaman Açık Ekran, Oksijen İzleme, Yazı Boyutu Büyütme gibi birçok önemli özellik ekledi.

Fitbit Luxe

Yeni güncellemedeki en dikkate değer ekleme, SpO2 izleme veya bilinen ismiyle kandaki oksijeni izleme desteği olup, kullanıcıların uykuları sırasında kan oksijen seviyelerini izlemelerine olanak tanıyacak. Fitbit, lansman sırasında SpO2 izlemeyi ekleyeceğine söz vermişti ve şirket sonunda sözünü tuttu. Kullanıcılar SpO2 verilerine doğrudan saatte SpO2 kutucuğunda veya Fitbit yardımcı uygulamasında erişebilecek.

Bir başka kullanışlı özellik de her zaman açık ekran oldu, fitness takipçisini yakın zamanda piyasaya sürülen Charge 5 ile aynı seviyeye getirdi. Güncellemeyi yükledikten sonra, Fitbit Luxe sahipleri Ayarlar > Ekran ayarları > Her Zaman Açık Ekran’a giderek bu özelliği açabilecek.

Fitbit Luxe Resmi Güncelleme Notları

  • Saati her zaman görünür durumda tutmak için her zaman açık ekran ayarını açın.
  • Luxe, siz uyurken kan oksijen doygunluğunuzu (SpO2) tahmin edecek.
  • Takip cihazınızın ekranındaki yazı tipi boyutunu büyüttük.
  • Bu sürüm ile hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler de yaptık.

Fitbit Luxe, nisan ayında moda odaklı bir fitness takipçisi olarak piyasaya sürüldü. Üstün, mücevher benzeri bir tasarıma ve Fitbit’in Charge 4 ve Inspire 2’den tam 2 kat daha parlak olduğunu iddia ettiği renkli bir AMOLED ekrana sahip. İzleyici, tek bir şarjla 5 güne kadar pil ömrü sunuyor ve 7/24 kalp atış hızı izleme özelliğine de sahip.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.