Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Fitbit Connect Uygulaması Yakında Kapatılacak

Fitbit, PC senkronizasyon uygulamasının bu yılın sonlarına doğru kapatılacağını duyurdu.

Akıllı telefonlar piyasaya çıkmadan önce Fitbit cihaz sahipleri, fitness takipçilerini özel bir kablo veya Bluetooth adaptörü kullanarak bir bilgisayara bağlamak zorundaydı. Günümzde, bu tür bir senkronizasyon artık hantal kaldı ve özel mobil uygulamalar yayınlandı. Şirket, 13 Ekim 2022’den itibaren PC ve Mac için Connect uygulamasını kapatacağını duyurdu.

Fitbit, yalnızca bilgisayarlar için Connect uygulamasını kapatmakla kalmayacak, aynı zamanda bilgisayarı kullanarak müzik ve çalma listelerini cihazlarına aktarma seçeneğini de kaldıracak. Kullanıcılar, 13 Ekim bitiş tarihinden önce aktarıldığı sürece cihaza aktarılan tüm müzikleri dinlemeye devam edebilecek. İleriye dönük olarak, Deezer gibi üçüncü taraf uygulamaları kullanmak için bilgisayarlarından müzik aktarmanız gerekecek.

Fitbit PC Senkronizasyonu Sonlandırılacak

Fitbit Connect Uygulaması Yakında Kapatılacak

Müzik hizmetlerini kullanmak için bundan sonra kullanıcıların cihazlarını bir bilgisayar aracılığıyla senkronize etmeye devam etmek için premium hesaplardan birine abone olmaları gerekecek. Tahmin edebileceğiniz gibi Deezer bir süredir müzik sahnesinde yer almadığı için yukarıdaki çözümler yalnızca çok sadık Fitbit kullanıcıları için olacak.

Artık günümüzde Apple Music, Spotify veya YouTube Music gibi hizmetlerin hüküm sürdüğü bir döneme girdik. Ne yazık ki, bu hizmetler şu anda şirket tarafında aktif değil. Bu nedenle, Fitbit cihazınızı senkronize etmek için bir bilgisayar kullanıyorsanız, 13 Ekim kapatma tarihinden önce gerekenlere dikkat edin.

Son olarak cihazın Android uygulamasını buradan indirebileceğinizi de hatırlatalım. Uygulamanın iOS sürümüne ise buradan ulaşabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.