Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

 

FIST Ekibinin Yeni Oyunu The Winds Rising Duyuruldu

TiGames'in yeni aksiyon RPG oyunu, "canlandırıcı ve pürüzsüz" bir savaş ve yüksek riskli "sürükleyici ve büyüleyici" bir hikaye sunacak.

Metroidvania F.I.S.T.: Forged in Shadow Torch ile tanınan TiGames, Sony’nin PlayStation China Hero Projesi’nin bir parçası olarak The Winds Rising‘i duyurdu. Yakın zamanda duyurulan Dhaba: Land of Watermarks gibi, bu da bir aksiyon RPG oyunu olacak ancak çıkış tarihi henüz belli değil.

Hikaye odaklı bir aksiyon RPG oyunu olarak tanımlanan The Winds Rising, kayıp bir canavar yavrusuyla tanışan ve bir maceraya atılmak için köyünden ayrılan bir kız hakkında olacak. Oyun hakkında pek bir ayrıntı olmasa da, TiGames, kahramanın kaderinin “oyuncunun ellerinde” olduğunu belirtti. Ayrıca oyunun sürükleyici ve büyüleyici bir hikaye sunacağı da belirtildi.

The Winds Rising Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

The Winds Rising

Oyunla ilgili bilgilerimiz şimdilik bununla sınırlı. Bu sırada ekibin bir önceki oyununa göz atabilirsiniz. F.I.S.T.: Forged in Shadow Torch PC, PS4, PS5 ve Nintendo Switch için mevcut ve geçen ay Xbox Series X/S ve Game Pass’e geldi. Meşale Şehri’nin hayvanlarını konu alan ilginç bir yapım olan FIST, tavşan Rayton’un maceralarını konu alıyor.

Meşale Şehri’nin hayvanları, altı yıl önce Direniş Savaşı’nda işgalci Robot Lejyonu tarafından yenildiğinden beri eski Direniş savaşçısı tavşan Rayton, ortalarda görünmüyordu. Bir arkadaşının tutuklanmasıyla birlikte dev metal yumruğunu kuşanarak ona baskı uygulayanlara karşı mücadele etmekten başka seçeneği kalmamıştı. Yakında kendisini Lejyonu, Direnişi ve Sıçan Çetesini kapsayan bir komplo girdabının içinde bulacağından bihaberdi.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.