Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Fire Flux ve Parla Esports Valorant Takımları Birleşti

Fire Flux ve Parla Esports Valorant takımları güçlerini birleştiriyor. Kulüplerinin birleşme anlaşması sonucu Parla Esports’un Valorant varlıkları ve yönetim ekibi artık Fire Flux Valorant çatısı altında faaliyet gösterecek.

Türkiye espor arenasının en başarılı kulüplerinden Fire Flux Esports ve Parla Esports, yaptıkları açıklama ile Valorant takımlarında isim ortaklığı ve güç birliğine gittiklerini duyurdu. Birleşme sonucunda Parla Esports yönetim takımı ve oyuncuları Fire Flux Valorant çatısına katılırken, kulübün sportif yönetimde ve Valorant takımında yepyeni ve iddialı bir kadro açıklandı.

Valorant Challengers Türkiye: Birlik Split 2’de yeni kadro ile çıkmaya hazırlanan Fire Flux Valorant takımı, Parla Esports’un başarılı oyuncuları Jlerst, SociablEE ve Jeyj7y’i kadrosuna ekledi. Parla Esports sportif ekipten Hakan ‘Atronfire’ Pınarbaşı takımın koç pozisyonuna getirilirken, Erim ‘Mavera’ Sasal ise sportif ekipte ona destek olacak. Parla Esports CEO’su Onuralp Mehmet Kurt ve yönetim kurulu üyesi Kaan Kurt ise Valorant takımından sorumlu olarak Fire Flux Esports’un yönetim kadrosuna dahil olacak.

Yeni Fire Flux Esports Valorant Takımı

Fire Flux ve Parla Esports

Fire Flux Esports kurucularından Cantuğ ‘Unlost’ Özsoy “Fire Flux Esports olarak 2021 yılında kurulduğumuzdan bu yana espor dünyasında hep en büyük başarıları elde etmek için çalışıyoruz. Her zaman çalışkan ve kararlı olmaya devam ederek, başarıya giden yolda bizimle aynı mücadeleyi veren, aynı dili konuşan Parla Esports ile ortak bir yola girmekten dolayı çok heyecanlıyız. Bu birleşme hem sportif olarak bize güç katacak hem de stratejik konularda yere daha sağlam basmamızı sağlayacak” dedi.

Parla Esports CEO’su Onuralp Mehmet Kurt ise yaptığı açıklamada “Parla Esports olarak son iki yılda kazandığımız önemli başarıları yanımıza katarak bambaşka bir maceraya atılıyoruz. Fire Flux kulübü ile Valorant takımlarımızı birleştirerek aynı hedef için, aynı çatı altında mücadele edeceğiz. Bu birleşme sonucunda sportif ekibi ve kadrosu çok daha güçlü bir yapıya ulaşıyoruz. Fire Flux taraftar topluluğunun ne kadar tutkulu ve her zaman başarıya aç olduğunu biliyoruz. Onlarla bu yolculukta bir araya gelmek ve aynı heyecanı paylaşmak bizim için büyük bir onur” şeklinde konuştu.

İki kulüp arasındaki ortaklık ilk aşamada Valorant takımını kapsarken, anlaşmanın önümüzdeki dönemde diğer oyunlara da genişletilebileceği duyuruldu. Yapılan değişiklikler sonrasında Fire Flux Esports Valorant takımı şu şekilde olacak:

 • Wo0t (Mert Alkan)
 • Yetujey (Eray Budak)
 • Jlerst (Naci Enes Yıldırım)
 • SociablEE (Volkan Yonal)
 • Jeyj7y (Soner Eren Kent)

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.