Fire Flux Esports, Güçlü VALORANT Kadrosu ile Espor Sahnesine Adımını Attı

Fire Flux Esports, alanında iddialı isimlerin yer aldığı VALORANT oyuncu kadrosu ile Türk espor sahnesine iddialı bir giriş yaptı.

Türkiye espor sahnesine yeni bir takım daha eklendi. Fire Flux Esports, önemli oyuncu ve antrenörlerden oluşan kadrosuyla milyonların takip ettiği espor dünyasında yerini aldı.

Türkiye’nin en popüler oyun yayıncılarından Cantuğ “UNLOST” Özsoy, gaming sektöründe Türkiye’nin en büyük influencer yönetim ajanslarından TEM Agency kurucusu Temuçin Ünalp ve espor arenasının en deneyimli isimlerinden Salih “Marqnue” Onaran’ın kurucu kadrosunda yer aldığı Fire Flux Esports, güçlü transferlerden oluşan VALORANT oyuncu kadrosunu duyurduğu ilk haftasında Instagram’da 50 bini aşkın takipçiye ulaştı.

Fire Flux Esports

Yatırımcılar arasında ise sosyal medyanın en sevilen isimlerinden “Uberkuloz” Berk Keklik, en popüler mobil oyunculardan “Egoist Pati” Mehmet Burak Şentürk ve iş insanı Necip Karakaş da bulunuyor.

Fire Flux Esports ile ilgili konuşan Cantuğ “UNLOST” Özsoy, “Yıllardır oyun sektörüne emek vermiş ve sektörü ileri taşımış bir ekip olarak espor arenasında güçlü bir kadro ile olmayı uzun zamandır istiyorduk. VALORANT ekosisteminde ilk akla gelen en iyi oyuncuları transfer ettiğimiz, aynı zamanda gelecek vaat eden genç yetenekleri çektiğimiz takımımızla yurtiçi ve yurtdışında düzenlenen tüm Valorant Champions Tour (VCT) karşılaşmalarında artık iddiamızla varız” ifadelerini kullandı.

Fire Flux Esports VALORANT kadrosu

TEM Agency ajans başkanı ve kurucusu Temuçin Ünalp ise amaçlarının tamamen oyuncuların doğru antrenman teknikleri ile kendilerini geliştirebilecekleri ortamı sağlamak olduğunu belirtti. Potansiyeli yüksek genç bir ekip olduklarını vurgulayan Ünalp, sözlerine şöyle devam etti:

“Gençliğin tecrübe ile harmanlandığı bir ortamımız var ve takım kimyamız üst düzeyde. Oyunu oynarken keyif alıp eğlendiğimizde başarılı sonuçlar elde edeceğimize inancımız tam. VCT Türkiye şampiyonasında başarılı olduktan sonra ülkemizi EMEA finallerinde en iyi şekilde temsil etmek istiyoruz”

Valorant Champions Tour 2021 Masters 1 Türkiye Şampiyonu olan Fire Flux Esports takım kaptanı Salih “Marqnue” Onaran ise “İlk hedefimiz, bir buçuk ay gibi kısa bir sürede hızla hazırlanarak Berlin’de düzenlenecek olan VCT Masters #3 dünya şampiyonasına gidebilmek; bunun için yoğun bir şekilde antrenmanlarımızı sürdürüyoruz” dedi.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl yazarlık ve editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol