Final Fantasy XIV: Shadowbringers 5.2 Yaması Çıkış Yaptı

Final Fantasy 14'ün beklenen yeni güncellemesi yayınlandı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Final Fantasy XIV, Ekim ayında çıkardığı 5.1 yamasının ardından geçtiğimiz haftalarda yeni çıkacak olan Echoes of Fallen Star güncellemesini duyurmuştu ve yama bugün resmi olarak yayınlanmış durumda.

Final Fantasy XIV yaması 5.2 , oyunun 2019’da daha önce gelen üçüncü büyük genişletmesi olan Shadowbringers‘ın bir sonraki güncellemesini işaret ediyor. Oyuncular Shadowbringers hikaye yolunun sonucuna götürecek yeni senaryo görevleri, Yedinci Şafak’ın Karanlık Savaşçısı ve Scions’ının ilk sırlarını ortaya çıkarma ve çözme çabalarını takip etmeye çalışacaklar.

FF14 5.2 yaması, Bozja Kalesi – Hrothgar vatanı hakkında daha fazla şey keşfettiğinizde size bazı güçlü donanımlar alma şansı veren yeni ekipman geliştirme görevleri serisi ekliyor. Bu görev serileri, yama 5.2’den başlayarak güncellenmeye devam edecektir.

Buna ek olarak, oyuncuların normal ve aşırı zorluklarda silah aldıklarını ve yeni silah serileri hakkında daha fazla bilgi edinebilecekleri yeni bir çağın kronolojisi olduğunu gösteren yeni bir deneme mevcut. Ayrıca bu gelen yama ile birlikte oyuna Ruby Weapon eklendi.

Gelen yama ile birlikte ayrıca yeni bir Raid mevcut. Eden’in Ayeti isimli yeni raid’de oyuncular hem normal hem de wild zorluk versiyonlarında oynayabilecekler.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol