Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

 

Final Fantasy VII Remake EPISODE INTERmission Detayları Ortaya Çıktı

Square Enix, Yuffie olarak oynayacağımız Final Fantasy VII Remake için DLC hakkında daha fazla ayrıntı ortaya koydu. DLC'nin adı EPISODE INTERmission ve Shinra şirketini soymaya çalışmamızı sağlayacak.

Nihayet Final Fantasy VII Remake Intergrade için EPISODE INTERmission ek paketi hakkında yeni ayrıntılar öğrendik. DLC’nin ana kahramanı, Wutai bölgesinden bir kadın ninja olan Yuffie Kisaragi olacak. Genişlemede kız, Shinra Corporation tarafından tutulan dünyanın en güçlü malzemesini çalmaya çalışacak.

DLC, iki ay içinde PS5’e çıkacak olan Final Fantasy 7 Remake’in genişletilmiş ve geliştirilmiş versiyonu Intergrade için özel olarak piyasaya sürülecek. Square Enix’in PS4’teki genişletmeyi yayınlama planı yok.

 

Final Fantasy VII 1

Savaş sırasında Yuffie Kisaragi’nin, diğer şeylerin yanı sıra dev bir shuriken fırlatması ve ateş, buz, şimşek ve rüzgarın temel etkileriyle daha da geliştirilebilen güçlü menzilli ninjitsu tekniklerini kullanması bekleniyor.

Yuffie’nin ayrıca, saldırı gücü onu doldurmak için ne kadar ATB harcadığımıza bağlı olan Banishment adında bir saldırı yeteneği olacak. Ayrıca, yalnızca düşmanlara zarar vermekle kalmayacak, aynı zamanda onları kendisine yaklaştıracak güçlü rüzgar rüzgârlarını da çağırabilecek.

EPISODE INTERmission ‘da Yuffie dışında birçok karakterle karşılaşacağız. Aralarında onun silah arkadaşı Sonon, eko-terörist grup Avalanche’ın Nayo, Billy Bob veya Polk gibi merkezlerinin üyeleri ve Shinra’nın gizli araştırma tesisini yöneten sadist Weiss de olacak.

Final Fantasy VII 2 1

Final Fantasy VII Remake Intergrade, bu yıl 10 Haziran’da PlayStation 5’e özel olarak piyasaya sürülecek. Oyunun önceki sürümünü PS4’te satın alanlar yeni sürümü ücretsiz alacaklar. EPISODE INTERmission ise ücretli bir genişleme olacak. Oyunun Intergrade sürümünü PlayStation Mağazası üzerinden 569 TL fiyat etiketi ile bu bağlantıdan satın alabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.