Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Final Fantasy VII Rebirth Güncellemesi Performansı Arttırıyor

Final Fantasy VII Rebirth için performans güncellemesi yayımlandı. Böylece artık oyuncular akıcı bir şekilde oyunu oynayabilecek.

Square Enix tarafından oyunculara sunulan Final Fantasy VII Rebirth için yeni bir güncelleme yayınlandı. Bu güncelleme ile kare hızı ve grafik iyileştirmeleri yapıldı. 1.020 yaması ile oyuncular artık oyundan daha stabil bir deneyim elde edebilecek ve yüksek FPS hızları ile beraber oyundan daha fazla zevk alabilecek.

Final Fantasy VII Rebirth için yayınlanan yeni güncellemenin detaylarına bakacak olursak, ilk etapta bazı metinlerde ve diyaloglarda yer alan yazım hatalarının ve eksikliklerin düzeltildiğini aktarabiliriz. Diğer taraftan bir karakteri kontrol ederken belirli koşullar altında haritada meydana gelen bir hata ortadan kaldırıldı. Ayrıca savaş esnasında Red XIII’ün “Lunatic High” ve “Watcher’s Spirit” yeteneklerinin kolayca iptal edilebildiği bir sorun çözüldü.

Final Fantasy VII Rebirth Artık Daha Sorunsuz

Oyuncular tarafından sevilen ve bir hayli ön plana çıkan Final Fantasy VII Rebirth için son yama, oyuna yüksek kare hızını ve genel oyun kararlılığını getiriyor. Bu sayede oyuncular hem daha akıcı bir oyun deneyimi elde edebiliyor hem de sorunsuz bir şekilde oyunun sonuna ulaşabiliyor. Diğer taraftan güncelleme ile beraber performans moduna keskin ve yumuşak seçenekleri eklenmiş durumda. Bu sayede platformunuza göre en iyi deneyimi bunlar arasından seçebilirsiniz.

FF7R Update 03 20 24

Grafik kalitesinin iyileştirildiği yama içerisinde yer alan değişiklikler bunlarla sınırlı kalmıyor. Aynı zamanda “Mythril Madeni” konumundaki sarmaşığa tırmanırken rehberlik desteğinin daha da iyileştirildiğini aktarabiliyoruz. Son olarak “Fort Condor” ve “Gears and Gambits” mini oyunları için özelleştirme ekranlarına zorluk ayarları eklendi. Final Fantasy VII Rebirth şu anda PlayStation 5 için mevcut.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.