Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Final Fantasy 16 İçin 2 DLC Duyuruldu (Birisi Çıkış Yaptı)

Square Enix, Final Fantasy 16 için ilki bugün çıkacak olan iki genişleme paketini duyurdu. İlk paketin fiyatı yalnızca 179 TL.

Square Enix, The Game Awards 2023’te iki yeni Final Fantasy 16 DLC’sini duyurdu ve bunlardan birisini direkt olarak piyasaya sürdü. Echoes of the Fallen bugün çıkış yaptı ve The Rising Tide ise 2024 yılının ilkbahar aylarında piyasaya çıkacak. Oyuncular, paket halindeki Genişletme Bileti ile her iki ek paketi de indirimli olarak satın alabilecek.

Echoes of the Fallen 179 TL karşılığında satışa sunuldu ancak ikinci ek paketinde dahil olduğu Genişletme Bileti’ni 449 TL‘den satın alarak The Rising Tide’a da sahip olabilirsiniz. Oyunlara ve ek paketlere sürekli olarak zam geldiği şu dönemde iki paketi de tek seferde kapatmak isteyebilirsiniz. FF16 yalnızca PS5’e özel olduğu için ek paketleri PS Store‘dan satın alabilirsiniz.

Final Fantasy 16 DLC İçerikleri

Final Fantasy 16 İçin 2 DLC Duyuruldu (Birisi Çıkış Yaptı)

Echoes of the Fallen, Final Fantasy 16’nın son savaşından önce geçen yeni bir hikayeyi oynamamıza izin verecek. Karaborsada dolaşan garip kristaller ortaya çıkarken Clive ve ekibi, yeniden uyandırılmış eski bir silahı araştırmak zorunda kalacak. Bu paket ayrıca Final Fantasy serisinin ikonik silahı olan Cloud Strife’ın yıkıcı kılıcına da erişim sağlayacak.

Yeni DLC genişletmeleri aynı zamanda yeni silah ve eşyaların yanı sıra oyunun yeni ve zorlu savaşlar için seviye sınırını da artıracak. Bugün duyurulan ikinci yeni DLC The Rising Tide ise Clive ve arkadaşlarını yepyeni bir bölgeye götürecek. Rising Tide’da Clive’in efsanevi Eikon Leviathan’la karşı karşıya geleceğini biliyoruz ancak daha fazlası henüz açıklanmadı.

Final Fantasy XVI, yeni DLC’nin de tanıtıldığı The Game Awards’ta dört ödüle aday gösterildi. Besteci Masayoshi Soken için tek kategoride en iyi müzik ödülünü kazandı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.