Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Final Fantasy 15 Ve Wolfenstein: Youngblood Yarın Xbox Game Pass’e Geliyor!

Xbox Game Pass abonelerine yarın iki oyun sunulacak.

Günümüzün abonelik sistemleri arasında yer alan ve her ay kullanıcılarına birbirinden farklı oyunları deneyimleme fırsatı veren Xbox Game Pass yarın yine oyuncuların yüzünü güldürecek. Wolfenstein: Youngblood ve Final Fantasy 15 yarın Xbox Game Pass abonelerine ücretsiz olarak sunulacak.

Final Fantasy 15 Ve Wolfenstein Youngblood Yarın Xbox Game Pass’e Geliyor 2

Her ay olduğu gibi Xbox Game Pass aboneleri bu ayda birbirinden farklı oyunları deneyimleme fırsatı bulacaklar. Yeni gelen bilgiler ile Microsoft yarın oyunculara sunacağı iki yeni oyunu duyurdu. Final Fantasy 15 ve Wolfenstein: Youngblood yarın Xbox Game Pass abonelerine sunulacak.

Bugün Eurogamer’ın haberi ile edindiğimiz detaylara göre belirtilen iki oyun 6 Şubat yani yarın Xbox Game Pass abonelerine sunulacakmış. 13 Şubat’ta ise Death Squared, 14 Şubat’ta Bleeding Edge Xbox Game Pass abonelerine sunulacak.

2016 yılında konsol platformu için lansmana çıkan Final Fantasy 15 özellikle bilgisayar platformuna geldikten sonra büyük bir ivme kazandı. 160.00 TL gibi bir fiyat etiketi ile Steam üzerinde satışlarına devam eden yapım bilgisayar platformu oyuncuları tarafından da ‘çoğunlukla olumlu’ olarak değerlendirildi.

Wolfenstein: Youngblood’dan söz edecek olursak günümüzde cep yakan fiyat etiketi 179.00 TL olarak satışlarına devam eden yapım farklı oynanış modları ile bir türlü beğenileri toplayamadı. Oyun Steam’de ‘karışık’ olarak değerlendirildi ve beklenen satışlara da ulaşamadı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.