Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Final Fantasy 14’te Cadılar Bayramı Şenlikleri Başladı

Final Fantasy 14'ün 6.25 güncellemesi, yeni görevler, zindanlar ve Cadılar Bayramı etkinliği ile bugün yayınlandı.

Final Fantasy 14 6.25 güncellemesi, yeni görevler, zindanlar, silah geliştirmeleri ve Cadılar Bayramı temalı bir etkinlik ile yayına alındı. Bunun yanı sıra, bu güncelleme ile oyun için yeni sunucular da açıldı. Artık, oyundaki gecikme süreleri biraz daha azalacak.

Somehow Further Hildibrand Adventures, 18 Ekim’de mevcut olan yeni yan hikaye görevleriyle 6.25 güncellemesi ile devam edecek. Bu, Hildibrand Adventures görev serisi ve FFXIV 6x’in geri kalanı boyunca takip edilecek ekstra eklemelerle Manderville silahları için daha fazla geliştirmenin de yolda olduğunun çok açık bir göstergesi diyebiliriz.

Final Fantasy 14 6.25 Güncelleme Notları

Final Fantasy 14

Disciples of the Land için yeni günlük görevler ve ilki Sil’dihn Subterrane olan yeni değişken zorluktaki zindanlar da oyuna eklendi. Bir ila dört oyuncu için tasarlanan düşman zorluğu, partinizde kaç kişinin olduğuna bağlı olarak artacak ve Sil’dihn Subterrane, eylemlerinize bağlı olarak değişebilen ve dönüşebilen dallanma rotalarına sahip olacak.

Her rota, çeşitli sırların kilidini açmak için bir araya getirilebilecek folyolar da içerecek. Final Fantasy 14 6.25 ayrıca özellikle 4 oyuncu için yapılmış yeni, oldukça zor kriterli zindanların kilidini açacak. Değişken zindanlardan farklı olarak, bunları önceden belirlenmiş bir rota üzerinden tamamlamanız gerekecek ancak iki ön ayar arasındaki zorluğu ayarlayabilirsiniz.

Güncelleme ayrıca 19 Ekim’de başlayacak olan All Saints’ Wake Halloween etkinliğinin yolunu da açtı. Oyuncular, Cadılar Bayramı temalı bir dizi ürkütücü etkinliği tamamlayarak ödüller kazanmak için Gridania’ya seyahat edebilecek. All Saints’ Wake, 1 Kasım’da sona erecek ve bu, aynı zamanda, yoğun dönemlerde bekleme sürelerini ve tıkanıklığı azaltmayı amaçlayan Kuzey Amerika veri merkezinin genişlemesine de yol açacak.

Bu nedenle, Final Fantasy 14’ün son derece başarılı dirilişine devam ederken, oyunda katılabileceğiniz birçok yeni etkinlik olacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.