Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Final Fantasy 14’e Skyrim Benzeri Yoldaşlar Geliyor!

Final Fantasy 14 Güncelleme 6.1, yeni ve heyecan verici ana hikaye görevleri ekleyecek ancak aynı zamanda deneyimi kolaylaştırmak için solo oyuncular için NPC yoldaşları güncellemenin en önemli noktası olacak.

Final Fantasy 14 Endwalker için yayınlanacak olan Güncelleme 6.1, solo oyuncular için NPC yoldaşlarını içerecek. En son genişleme Endwalker, Square Enix’in MMORPG oyunu için hızlı bir büyümeyi ateşledi, hatta geliştiricinin sunucu kapasitesi sorunları nedeniyle FFXIV’ün satışını ve ücretsiz denemesini bir süreliğine askıya almasına neden oldu.

Endwalker’ın sunucu sorunları Square Enix’in sunucu sayısını artırması nedeniyle giderildiği için Final Fantasy 14 hayranları genişlemeye yönelik en son güncellemeyi bekliyordu. Güncellemenin bazı yönleri, oyuncuların Endwalker’da buldukları sorunları doğrudan ele alırken, RPG deneyimine gerçekten katkıda bulunacak ve Endwalker’ın karmaşık hikayesini geliştirecek.

Final Fantasy 14’ün Solo Oyuncuları Rahat Edecek

Final Fantasy 14

Final Fantasy 14 oyuncularına verilen zor görevlere karşın solo oyuncuların NPC yoldaşara sahip olmasına izin vermek, Güncelleme 6.1’in en ilgi çekici yönü olacak. Duty Support System olarak adlandırılacak olan mekanik, solo oyuncuların bir parti oluşturmak için 3 oyuncu bulmak yerine NPC’lerle zindanları ve temel oyun denemelerini tamamlamasına izin verecek. Square Enix ayrıca Duty Support System‘i gelecekte genişleme içeriğini kapsayacak şekilde genişletecek.

Önceki genişleme Shadowbringers, oyuncuların Trust System’e sahip NPC’lerle zindanları tamamlamasına izin veriyordu ancak çoğu oyuncu, tank rolünü oynamadıkça zindanların bu şekilde daha sıkıcı olduğunu söylüyordu. Shadowbringers Trust System, kullanıcıların övgü almasını da engelledi. Bununla birlikte, yeni destek sistemi bu sorunları çözebilir ve solo oynamayı tercih edenler için daha sorunsuz ve sürükleyici bir deneyim sağlayacak ve ayrıca önceki Trust System’e göre daha fazla içerik sunacak.

FINAL FANTASY XIV Patch 6.1 - Newfound Adventure

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.