Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Final Fantasy 14 Moonfire Faire Ödülleri Açıklandı

Final Fantasy 14, bu yılki Moonfire Faire etkinliğini yaz güneşinde eğlenmek için mükemmel bazı yeni kozmetik ürünler tanıttı.

Final Fantasy 14 hayranları, bir sonraki büyük içerik yaması olan 6.2’ye hazırlanmak için yeni bir etkinliğe katılabilecek. Moonfire Faire etkinliği geri döndü ve büyük güncellemeden önceki haftalarda oyuncuların oyalanacak bir şeyleri daha olacak.

Birçok etkinlikte olduğu gibi, oyuncular 10 Ağustos’ta Limsa Lominsa’daki Aftcastle’a giderek ve etkinlik başladığında Mayaru Moyaru ile konuşarak Moonfire Faire etkinliğine katılabilecek. Final Fantasy 14’ün ücretsiz deneme sürümü de dahil olmak üzere 30. seviyeye ulaşan oyuncular, 26 Ağustos sabahı sona erene kadar “A Matter of Course” adlı etkinlik görevini kabul etmeye hak kazanacak.

Final Fantasy 14 Moonfire Faire Etkinliği

Final Fantasy 14

Bu yıl, etkinlik ödülleri Summer Sunset seti adı verilen bir mayo cazibesi olacak. Eşyalar hem erkek hem de kadın karakterler arasında paylaşılacak ve her ikisi de inanılmaz derecede ayrıntılı ve boyanabilecek. Ek olarak, oyuncular kendi ateşli festivallerini atmak için bir Summer Bonfire dış mekan mobilyası alabilecek.

Moonfire Faire, Final Fantasy 14 oyuncularının mayolar, binekler ve özel danslar dahil olmak üzere özel kozmetiklerin kilidini açtığı yıllık yaz temalı bir etkinlik olacak. Hatta bir yıl, oyuncuların renk kodlu koruculardan oluşan bir sentai ekibinin parçası haline geldiğini görmüştü.

Görev adı ve etkinliğin sanatına bakılırsa, bu yılki Moonfire Faire’in, oyunun geçmişte sahip olduğu son derece eğlenceli ve popüler engelli parkuru geri getirmesi muhtemel.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.