Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Final Fantasy 14 Dawntrail Çıkış Fragmanı Yayımlandı

Square Enix tarafından oyunculara sunulan devasa çok oyunculu aksiyon rol yapma oyunu Final Fantasy 14 için yepyeni bir ek paket geliyor.

Square Enix tarafından oyunculara sunulan devasa çok oyunculu aksiyon rol yapma oyunu Final Fantasy 14 için yepyeni bir ek paket geliyor. Dawntrail adlı bu ek paket ile beraber hem yeni hikaye görevleri hem de yepyeni özellikler bizlere sunuluyor. Şimdi ise geliştirici ekip DLC içeriğinin çıkış fragmanını yayınlıyor ve video sayesinde ek paketten neler bekleyeceğinize dair çeşitli fikirler elde edebiliyorsunuz.

Final Fantasy 14 Dawntrail, bildiğiniz üzere 2 Temmuz tarihinde piyasaya sürülmeyi bekliyor. Ana oyunun beşinci genişletmesi olarak karşımıza çıkmaya hazırlanan bu paket, aynı zamanda temel oyunu 7.0 sürümüne yükseltiyor. Diğer özelliklerin yanı sıra Tural kıtasını, iki yeni görevi (Viper ve Pictomancer), oynanabilir yeni bir ırkı (dişi Hrothgar) ve büyük bir grafik yükseltmesi ek paketle beraber oyunculara sunulmak isteniyor.

Final Fantasy 14 İçin 5. Büyük Genişleme

Final Fantasy 14 ve Final Fantasy 16’nın arkasındaki ekip Square Enix yakında resmi olarak duyurulacak iki habersiz proje üzerinde çalıştığını bildiriyor. Topluluk, bu oyunlardan birinin Final Fantasy Tactics remaster, diğerinin ise Final Fantasy 9 remake olduğunu aktarıyor. Dolayısıyla ilerleyen süreçte bu oyunlar hakkında daha fazla detay sahibi olabilecek ve aynı zamanda yeni fragmanlara kavuşabileceğiz.

Öte yandan FF14 Steam sayfasında oyunu ilk defa oynuyorsanız 30 günlük ücretsiz deneme sürümünü elde edebiliyorsunuz. Bu sistem sadece ilk ve yeni kullanıcıları için geçerli olup tek bir hesapta kullanılabiliyor. Diğer taraftan ücretsiz süre sona erdiğinde oyunu satın almanız gerekiyor ve kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.