Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Final Fantasy 14: Buried Memories Güncellemesi Duyuruldu

Final Fantasy 14 6.2 güncellemesi 'Buried Memories' olarak adlandırılacak ve hikaye görevleri, baskınlar, teçhizat ve merakla beklenen yeni bir özellik ekleyecek.

Final Fantasy 14’ün Endwalker genişlemesi Square Enix için büyük bir başarıydı. Geçen yılın en yüksek puanlı oyunlarından biri oldu ve birçok oyuncu giriş yapmak için saatlerce kuyrukta beklemek zorunda kaldı. Hatta Square Enix, kuyruk sürelerini kolaylaştırmak için oyunun satışlarını durdurdu.

Final Fantasy 14 6.1, bu yılın başlarında 12 Nisan’da çıktı ve geliştirici daha küçük güncellemeler yayınlarken, birçok hayran muhtemelen bir sonraki büyük içerik güncellemesini bekliyordu. En son Square Enix canlı yayınında, Buried Memories olarak adlandırılan yeni güncellemeden neler bekleyebileceğimiz hakkında birçok bilgi edindik ve çıkış tarihini öğrendik.

Final Fantasy 14: Buried Memories Çıkış Tarihi

Final Fantasy 14

Final Fantasy 14 için Buried Memories başlıklı 6.2 güncellemesi, önceki güncellemeden 4 ay sonra Ağustos ayı sonlarında piyasaya çıkacak. En son canlı yayında, Buried Memories güncellemesinin yepyeni bir özellikle birlikte hikaye görevleri, yan görevler, teçhizat ve baskınlar dahil olmak üzere tonlarca yeni içerikle geldiğini doğruladı.

Hydaelyn ve Zodiark’ın hikayesi Endwalker’da sona erdi ve Güncelleme 6.1, Final Fantasy 14’te yeni bir destanın başlangıcını işaret etti. Güncelleme 6.2 muhtemelen bunun üzerine inşa edilecek ve bir sonraki büyük hikaye yayını daha da heyecanlı hale getirecek. Ayrıca The Fell Court of Troia adlı yeni bir zindan da oyuna eklenecek. Oyun sonu içeriği açısından Buried Memories, hem Normal hem de Savage zorluk seviyelerinde yeni baskınlar ekleyecek.

Final Fantasy 14 geliştirme ekibi, son yıllarda eski içerikleri de değiştirmeye başladı. The Steps of Faith Trial‘ı tek kişilik bir görev savaşına dönüştürmek de dahil olmak üzere daha fazla ana senaryo yeniden işlemesini sunacak. Daha küçük güncellemeler de yayınlanmaya devam edecek ve bir sonraki büyük içerik güncellemesi ise 6.5 olacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.