Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Final Fantasy 14 6.3 Güncellemesi Yayınlandı

Final Fantasy 14 için uzun zamandır beklenen güncelleme sonunda yayınlandı ve beraberinde oyuncuların katılabileceği farklı türden yeni içerikler getirdi.

Final Fantasy 14 6.3 sürümü “Gods Revel, Lands Tremble” yayınlandı. Güncelleme, grupların üstesinden gelmesi için yeni ana hikaye görevleri, yeni bir zindan ve ittifak baskını, A Realm Reborn’dan bir bölgede yüzebilme yeteneği ve uzun zamandır beklenen Paladin yeniden çalışmasını getirdi.

Geçen hafta, Final Fantasy 14 6.3 için ön yama notlarını yazmıştık. Bugün ise hikaye ve anlık içerik söz konusu olduğunda oyuncuların güncellemede neler bekleyebileceği hakkında ayrıntıya giriyoruz. Lapis Manalis zindanı, gizli bir boss ve Euphrosyne ittifak baskını arasında, grup içeriğinden hoşlanan oyuncular bu güncellemede bol bol vakit geçirebilecek içerik bulacak.

Final Fantasy 14 6.3 Güncelleme Notları

Final Fantasy 14 6.3 Güncelleme Notları

Güncelleme 6.3’te, Paladin sınıfı önemli bir yeniden çalışma aldı. Paladinlerin Endwalker için yapılan tasarım seçimlerine uyması için Goring Blade ve Confiteor kombosu gibi çeşitli yetenekler daha fazla ani hasar verecek şekilde ayarlandı. Bulwark’ın savunma yeteneği, Shadowbringers’da kaldırıldıktan sonra Final Fantasy 14’e geri döndü.

Divine Veil, daha duyarlı olacak ve kullanım sırasında Paladin dahil tüm parti üyelerine, savaşçının Shake It Off yeteneğine çok benzer şekilde koruyucu bir kalkan sağlayacak şekilde değiştirildi. Hypercharge, şarj tabanlı bir yeniden çalışma aldı ve Dismantle, makinistlerin kullanması için bir baskın yardımcı programı bekleme süresi olarak oyuna geri döndü. Tam yama notlarını okumak için buraya tıklayın.

Final Fantasy 14 6.3 ile Tataru’s Grand Endeavour’un bir sonraki bölümü de dahil olmak üzere daha fazla yan görev eklendi. Oyuncuların bu görevleri yapabilmeleri için Stormblood’un Four Lords deneme serisini tamamlamış olmaları gerekecek. Bunu yapanlar, Uzak Doğu temalı yeni bir ihtişamla ödüllendirilecek. Ayrıca, A Realm Reborn’daki bölgelerden biri olan Upper La Noscea’ya yüzme ve dalış eklendi.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.