Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Final Fantasy 14 6.18 Güncellemesi Tanıtıldı: İşte Çıkış Tarihi

Final Fantasy 14 6.18 ile karakterlerini yeni bir dünyaya aktaran veya yaratan oyuncular bir dizi bonus alacak.

Square Enix, Final Fantasy 14 6.18’in 5 Temmuz’da bir dizi yeni dünyayla birlikte çıkacağını duyurdu. Bugün (21 Haziran) yeni bir Lodestone blog gönderisinde paylaşım yapan yayıncı, daha önce duyurulan sunucu genişletmesinin artık iki aşamada gerçekleştirilmesinin planlandığını açıkladı.

Birinci aşamayla ilgili ayrıntılar bugün onaylandı. Chaos ve Light veri merkezlerine dört yeni dünya eklenecek. İlk aşamanın uygulanmasının 5 Temmuz’da 6.18 yamasının bakımı sırasında gerçekleşmesi planlanıyor ve her veri merkezine iki dünya eklenecek. Sagitarrius ve Phantom, Chaos veri merkezi için eklenecek; Light veri merkezi ise Alpha ve Raiden‘ı alacak.

Final Fantasy 14 6.18 Bonusları Duyuruldu

Final Fantasy 14

Square Enix, Final Fantasy 14 Japon ve Avrupa sunucu genişletmeleri ve Veri Merkezi Seyahat sistemi uygulaması nedeniyle bu tarihte bakımın yaklaşık 24 saat süreceğini kaydetti. Ayrıca yeni bir karakter yaratmayı veya mevcut karakterini yeni bir dünyaya taşımayı tercih edenler çeşitli bonuslar kazanabilecek.

Karakter yaratma bonusları için, oyuncular seviye 80’e ulaşana kadar çift EXP güçlendirmesi alacaklar ve seviye atlama deneyimini geliştirmek için düşük-orta seviye teçhizatla değiştirilebilen 10 gümüş Chocobo tüyü alacak. Bunun yanı sıra Final Fantasy 14’te 30. seviyeye ulaşan bonus döneminde oluşturulan karakterler için oyuncular 1 milyon Gil ve 15 günlük ücretsiz oyun süresi ile ödüllendirilecek.

Final Fantasy 14 karakterlerini transfer eden oyuncular ayrıca 80. seviyeye kadar çifte EXP bonusunun yanı sıra binek gibi ödüllerle değiştirilebilen 10 altın Chocobo tüyü alacak. Aktarma için bir artı olarak, Gil’de ev ve apartman sahipleri de belirli bir miktar tazminat hakkına sahip. Son olarak Square, 6.18’in yayınlanmasıyla birlikte yeni kurulan dünyalarda konut alımının kullanılamayacağını belirtti.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.