Final Fantasy 11 Hem Yeni, Hem Eski Oyuncuları Kucaklayacak

16 yıllık MMORPG oyunu yeni kullanıcılar bekliyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Square Enix ilk üyelik tabanlı MMORPG oyunu Final Fantasy 11 için bu Mayıs ayında bir dizi etkinlik düzenleyecek ve oyunu canlandırmaya çalışacak. Etkinliklerle birlikte hem eski Final Fantasy 11 oyuncularının, hem ilk defa deneyecek olanların oyuna gelmesi bekleniyor. Eğer siz de 2002 yılında PC ve konsollar için satışa çıkan bu oyunu henüz denemediyseniz, iyi bir fırsat olabilir.

İndirim kampanyası Final Fantasy 11 için 16 Mayıs tarihinde başlayacak ve Mayıs ayının sonuna kadar devam edecek. Bu süreçte Final Fantasy 11 Ultimate Collection Seekers Edition’a önemli ölçüde indirim yapılacak. Şu anda Steam’de 50 TL’ye satılan oyunun 18 TL’ye kadar düşmesi bekleniyor.

Final Fantasy 11’in bu koleksiyoncu sürümünde asıl oyun ve şimdiye kadar çıkmış tüm ek paketler yer alıyor. Aynı zamanda oyun içi dünyalar arası transfer özelliği de yarı yarıya indirime sokulacak.

Final Fantasy 11 şu anda Steam üzerinden de satın alınıyor ve yeni hesaplara da ayrıca ücretsiz 30 günlük üyelik veriyor. Final Fantasy 11 için şimdiye kadar 5 genişleme paketi çıktığını da hatırlatalım.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol