Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

FIFA Serisinin Adı Resmen Değişti! İşte Yeni İsmi

FIFA serisi, dünya futbolunun yönetim organı ile ortaklığını sona erdirmek üzere bir video oyunu devi olarak EA Sports FC olarak yeniden markalandı.

FIFA ismi tarihin tozlu raflarına karışacak. Artık serinin yeni ismi resmi olarak EA Sports FC oldu. Electronic Arts, en ünlü serisi olan FIFA’yı geleceğe taşırken bir yeniden markalama yapacaklarını resmi olarak doğruladı ve bir dönemin sonu geldi.

EA Sports, FIFA video oyunu serilerinin markasını EA Sports FC olarak değiştireceklerini ve dünya futbolunun resmi yönetim organı ile otuz yıllık ortaklığını sona erdireceklerini duyurdu. Neredeyse 150 milyondan fazla hayrandan oluşan bu inanılmaz topluluk, artık değişen ismiyle serinin bir parçası olmaya devam edecek. Yaklaşık 30 yıllık tür tanımlayan etkileşimli futbol deneyimleri yaratmanın ardından, yeni bir döneme giriyoruz.

FIFA Serisi Tarih Oldu: EA Sports FC ile Tanışın

EA Sports FC
FIFA serisi artık tarihin tozlu raflarına gömüldü.

Gelecek yıl EA Sports FC markası adı altında FIFA oynamaya devam edeceğiz. Neredeyse 300’ü aşkın lisans ortağı, bu yeni oyuna taşınacak. FIFA 22‘de bulunan ve geliştirilmeye devam eden tüm modlar da bu yeni oyunda yer alacak. Ultimate Team, Career Mode, Pro Clubs ve VOLTA Football gibi sevilen tüm oyun modları da yeni marka da yer alacak.

Hatta 19.000’den fazla oyuncu, 700’den fazla takım, 100’den fazla stadyum ve 30 ligden oluşan lisans portföyü, EA Sports FC’ye olduğu gibi taşınacak. Buna Premier Lig, LaLiga, Bundesliga, Serie A, MLS ve Süper Lig gibi özel ortaklıklar dahil. Önümüzdeki aylarda FIFA 23’ün yerini alacak yeni oyun hakkında daha fazla bilgiler gelmeye devam edecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.