Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

FIFA 23’te Pro Clubs ve Volta İlerlemeniz Birleşecek

EA Sports, FIFA 23'ün Pro Clubs ve Volta ilerlemesini birleştirdiğini onayladı.

FIFA 23 çıkış tarihi netleşmesiyle birlikte oyunun çeşitli modları tanıtılmaya başladı. Öncelikle yeni nesil güncellemesi hakkında bilgiler aldık ve geçtiğimiz günlerde Kariyer Modu hakkında detaylar edinmiştik. Bugün ise EA, Pro Clubs ve Volta ilerlemelerini birleştirdiğini duyurdu.

Oyuncuların bir kulübün parçası olarak tek bir oyuncuyu kontrol ettiği rekabetçi bir 11v11 modu olan Pro Clubs, özel beceri hareketleri ve oyuncu özelleştirme odaklı FIFA Street serisinin bir tür manevi halefi olarak görülen Volta‘dan her zaman ayrı tutulmuştu. Bugün yapılan bir sunumda EA Sports geliştiricileri, hem Pro Clubs hem de Volta’nın ilerlemelerinin birleştirildiğini açıkladı.

FIFA 23 Pro Clubs ve Volta İlerlemesi

FIFA 23

İki mod arasındaki ilerlemenin birleştirilmesi ile sanal profesyonelinizi Pro Clubs ve Volta’da büyütebileceksiniz. Özelleştirme ve sezon ilerlemesi, her iki mod arasında da paylaşılacak. Böylece, nerede oynarsanız oynayın, Sezon puanları ve Volta jetonları kazanacaksınız. FIFA 23 Pro Clubs ile tüm Volta özelleştirmeleri çalışmasa da, çoğunun çalışacağı onaylandı.

Pro Clubs’ı Volta ile birleştirme kararı, FIFA 23‘ün çok istenen özelliği tüm 1v1 modlarına getirdiği bir zamanda, modda çapraz oyun eksikliğinden dolayı hayal kırıklığına uğrayan Pro Clubs topluluğu arasında kesinlikle tartışmalara neden olacak.

FIFA 23, 30 Eylül‘de PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X ve S, PC, Google Stadia ve Nintendo Switch için çıkış yapacak. Daha fazlası için oyunun duyurulduğu gün yayınladığımız habere göz atabilirsiniz.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.