Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

FIFA 23 Ultimate Edition, EA ve PS Store’da İndirime Girdi!

FIFA 23 Ultimate Edition hem EA App hem de PS Store'da yüzde 25 oranında indirime girdi ve ana oyundan daha ucuz hale geldi. Kısa süreli fırsatı sakın kaçırmayın.

FIFA 23 Ultimate Edition indirime girdi. Oyunun çıkışından çok kısa bir süre sonra gelen yüzde 25’lik indirim, fazladan bonus ögelerle oyuna başlamanızı sağlayan Ultimate Edition için yapıldı. Hatta bu indirim ile, az da olsa ana oyuna göre oyun daha ucuza geliyor. Henüz FIFA 23 almadıysanız, EA App ve PS Store‘a özel olan bu fırsatı kaçırmayın.

FIFA ismini kullanacak olan son oyun olan FIFA 23, futbol seven herkesin kütüphanesinde bulunması gereken bir yapım. Çünkü bundan sonra FIFA ismi yerine artık EA Sports FC ismini göreceğiz. Hatta bu duruma içerleyen FIFA organizasyonu, kendi ismini kullanarak Electronic Arts’a rakip olacak bir futbol oyunu yapacağını bile açıkladı.

FIFA 23 Ultimate Edition İndirim Fırsatı

FIFA 23 Ultimate Edition

 • EA App: 899 TL yerine 675 TL
 • PlayStation Store: 1.000 TL yerine 750 TL

Nedenini bilmediğimiz bir sebepten ötürü FIFA 23 Ultimate Edition Xbox’ta indirime girmedi. Oyunu PC veya PlayStation’dan oynuyorsanız ve online taraftaki rekabete geç olmadan katılmak istiyorsanız, yaklaşık 200 TL’lik bu indirimi kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz. İndirim ile ana oyundan daha ucuza gelen Ultimate versiyonda neler kazanıyorsunuz:

 • 4.600 FIFA Points
 • FUT Dikkat Çekenler Oyuncu Ögesi (Satılamaz)
 • FUT Haftanın Takımı 1 Oyuncu Ögesi (Satılamaz)
 • 5 FUT maçında Kiralık Kylian Mbappé Ögesi
 • 3 FUT maçında Kiralık FUT Elçisi Oyuncu Seçimi
 • Kariyer Modu Altyapı Oyuncusu, dünya klası potansiyele sahip yerel genç yetenek

Yukarıdaki ekstraları içeren FIFA 23 Ultimate Edition ile FUT kısmına bir tık avantajlı bir başlangıç yapabilirsiniz. Son olarak, FIFA 23 Prime Gaming Paketi fırsatından da faydalanmayı unutmayın.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.