Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

FIFA 23 Steam’de Yüzde 70 İndirime Girdi

FIFA 23, Steam'de şimdiye kadarki en ucuz fiyatına düştü. Oyunu hala edinmediyseniz, bu fırsat kaçmaz.

FIFA 23 yolculuğuna başlamamış PC oyuncuları için kaçırılmayacak bir indirim fırsatı ile karşınızdayız. Bu son indirim ile rakipsiz futbol oyununun son bölümü en düşük fiyatına indi. EA Sports’a göre bu yapım, ilk hafta oyuna 10 milyon oyuncu katıldığı için serinin en çok oynanan ve en çok satan oyunu oldu. Oyuncular, FIFA Dünya Kupası’na dayanan çeşitli içerikler ve devam eden güncellemelerle yoğun bir ay geçirdi.

Bu arada Game Pass veya EA Play sahibiyseniz, oyunu satın almadan önce ‘EA Play Trial’ için 10 saatlik deneme sürümüne sahip olduğunuzu belirtelim. Bu şekilde oyunun sistem gereksinimlerini karşılayıp karşılamadığınızı görebilirsiniz. Fırsata gelirsek, yüzde 70 indirim ile şimdiye kadarki en ucuz fiyatına düşen oyunun tüm sürümlerine ve fiyatlarına yakından bakalım.

FIFA 23 Fiyatı Steam’de Yüzde 70 İndirimli

FIFA 23 Steam'de Yüzde 70 İndirime Girdi

Oyun için Standard ve Ultimate olmak üzere iki sürüm mevcut. Standart sürüm, oyunun temel sürümünü içeriyor ve indirimsiz olarak 699 TL karşılığında satılıyor. Ultimate Edition ise çoğunlukla oyunun çok oyunculu tarafına odaklananlar için ek içerikler sunuyor. Tabii ki ödemeniz gereken fiyat ise bir anda 899 TL’ye yükseliyor. Özetle, oyunu tek oyunculu oynamayı planlıyorsanız, bu sürümü es geçebilirsiniz.

Her iki sürüm de EA Bahar İndirimleri’nin bir parçası olarak yüzde 70 indirime girdi. FIFA 23 fiyatı Steam‘de yüzde 70 indirimle yalnızca 209 TL‘ye düştü. Çevrimdışı içeriği tercih eden oyuncular, farklı turnuvalara, gösteri maçlarına ve Kariyer Moduna sahip olduğu için oyunun Standart Sürümünü hiç düşünmeden satın alabilir çünkü Ultimate sürümde size göre bir şey yok.

FIFA 23 Ultimate Edition’ı tercih etmek isterseniz, 359 TL ödemeniz gerekecek. Ultimate Edition, ek kartların yanı sıra oyunun premium para birimi olan 4.600 FIFA Points ile birlikte geliyor. Bu para birimi farklı paketler açmak için kullanılabiliyor ve bazıları oyuncuları Ultimate Team takımları için harika kartlarla ödüllendirebiliyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.