Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

FIFA 23 Dahil 1.590 TL Değerindeki 4 Oyun Steam’de Ücretsiz!

FIFA 23 ve Forza Horizon 5 dahil birçok oyun bu hafta sonu boyunca Steam'de ücretsiz olarak oynanabilecek.

Haftanın yorgunluğunu ve stresini oyun oynayarak geçirmek isteyenleri sevindirecek bir haberimiz var. Steam, önümüzdeki üç gün boyunca geçerli olmak üzere tam dört oyun için ücretsiz erişim fırsatına ev sahipliği yapıyor: FIFA 23, Forza Horizon 5, Moonbreaker ve Let’s Build a Zoo. Bu yapımların tamamı, 21 Ağustos Pazartesi saat 20:00‘a kadar bedava oynanabilecek.

Kampanya boyunca oyunların tam sürümlerine erişilebilecek. Eğer memnun kalırsanız, her birini indirimli fiyatlardan satın alma şansınız da olacak. Örneğin; Krafton imzalı Moonbreaker, normalde 259 TL’ye satılırken, kısa süreliğine 170 TL’ye düştü. 599 TL değerindeki Forza Horizon 5’e yarı fiyatına yani 299 TL’ye sahip olmak mümkün. FIFA lisansı altında çıkan son oyun olan FIFA 23, 700 TL’den 174 TL’ye inerken, Let’s Build a Zoo ise 17 TL’ye alınabiliyor.

FIFA 23 ve Forza Horizon 5 Steam’de Ücretsiz Oldu

steam ücretsiz oyun fifa 23

Steam’deki ücretsiz deneme boyunca kaydedilen tüm ilerlemeler, ilgili oyun veya oyunların satın alınması halinde tam sürümlere taşınacak. Böylece üç gün boyunca dökeceğiniz ter boşa akmamış olacak. Eylül 2022’deki Moonbreaker incelemesinde oyuna 8 puan vermiştik. Fantezi yazarı Brandon Sanderson tarafından oluşturulmuş bir bilim kurgu evreninde geçen yapım, sıra tabanlı masaüstü strateji deneyimi olarak karşımıza çıkıyor.

Let’s Build a Zoo, türlü türlü hayvanların, habitatların, dekorasyonların ve daha nice özelliklerin olduğu piksel grafikli bir inşa / yönetim oyunu. Forza Horizon 5, harika grafikler ve efsane arabalarla soluksuz bir açık dünya ortamı sunarken, FIFA 23 ise hem erkek hem de kadın futbolunu da içine alan gerçekçi bir futbol deneyimi yaşatıyor. EA Sports FC 24, FIFA’nın yerini alacağı için bu oyun ikonik serinin son halkası konumunda.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.