Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

FIFA 23 Çöktü mü? Ultimate Team Sunucuları Kapandı

FIFA 23 Ultimate Team sunucuları çöktü, anlık olarak oyuncuların hiçbirisi oyunun çok oyunculu kısmına giriş yapamamaya başladı.

FIFA 23 çöktü mü? FIFA 23 sunucularının kapalı olması son derece sinir bozucu olabilir; Ultimate Team sunucuları çöktüğünde hiçbir çok oyunculu maça giriş yapamazsınız, bu yüzden mevcut sunucu durumunu nasıl kontrol edeceğinizi anlattık.

Oyun yeni çıktı ve FIFA 23 çöktü mü sorunları gündeme geldi. Oyuncular doğrudan Ultimate Team’e geçme veya oyunun Kariyer Modunda favori takımlarını seçme fırsatına sahip ancak sunucu sorunları yüzünden birçok oyuncu 27 Eylül akşamı sorunlar yaşamaya başladı. Oyunun sunucuları düzgün çalışmıyorsa, oyuna girip giremeyeceğinizi görmek için sunucu durumunu kontrol edebilirsiniz.

FIFA 23 Çöktü mü? Sunucular Kapalı mı?

FIFA 23 Çöktü mü

FIFA 23 çöktü mü durumunu nasıl kontrol edeceğiniz hakkında bilmeniz gereken her şeyi anlatacağız. Biz bu haberi yazdığımız sırada, FIFA 23 sunucuları tüm platformlarda düzgün çalışıyordu ve ancak sunucu sorunları TSİ 18.30 civarında tekrar başladı. FIFA 23 sunucu durumunda herhangi bir değişiklik olursa, bu makaleyi güncelleyeceğimizden ve sizi haberdar edeceğimizden emin olabilirsiniz.

Oyuncuları sunucu bakımı hakkında bilgilendiren FIFA Direct Communications Twitter hesabına göz atmak gibi FIFA 23 sunucu durumunu kontrol etmenin birkaç farklı yolu mevcut ancak sunucu durumunu en güvenilir şekilde Downdetector adresinden kontrol edebilirsiniz. Başka bir seçenek de oyuna giriş yapmak ve çevrimiçi maçlara katılıp katılamayacağınızı görmek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.