Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

FIFA 23, Arap Ligine Giden Ronaldo’nun Puanını Düşürdü

Suudi Arabistan hamlesinin ardından 'FIFA 23' Cristiano Ronaldo'nun puanını düşürdü. Ronaldo daha önce rakibi Lionel Messi ile birlikte 'FIFA'daki en iyi iki oyuncudan biri olmuştu.

Cristiano Ronaldo, sahada geçirdiği feci birkaç ayın ardından FIFA 23‘te istatistiklerinde düşüş yaşadı. Ronaldo, Piers Morgan ile Kasım ayında “karşılıklı anlaşma çerçevesinde” Manchester United’dan ayrıldığını açıklayan bir röportajın yanı sıra, son 2022 FIFA Dünya Kupası Katar’da bir şok yaşadı. Takımı Portekiz, yarışmanın Çeyrek finalinde Fas’a yenildi.

Son yıllarda Ronaldo, rakibi Lionel Messi ile birlikte sürekli olarak FIFA oyunlarının en iyi oyuncularından biri oldu. Yine de FIFA 23, Eylül ayında piyasaya sürüldüğünde, Ronaldo yalnızca 90’lık bir genel reytinge sahipti ve bu onu rakibi Messi’nin altına yerleştirmekle kalmadı, en iyi 10 oyuncunun bile gerisine itti. Gerçek dünyadaki olayların ardından, Ronaldo’nun oyun içi puanı tekrardan düştü.

Cristiano Ronaldo, FIFA 23’te Çöküşe Geçti

FIFA 23, Arap Ligine Giden Ronaldo'nun Puanını Düşürdü

Eurogamer tarafından bildirildiği üzere, Ronaldo şu anda 88’lik bir genel reytinge sahip ki bu, 2007’de Manchester United’dan ayrıldığından beri oyuncunun en düşük puanı. Oyuncunun özel istatistikleri de adeta yere çakıldı. Top sürme yeteneği 84’ten 81’e düşerken dayanıklılığı da 74’ten 70 düştü.

Suudi Arabistan ekibi Al-Nassr’a imza atmasına rağmen Ronaldo, en son kadro güncellemesinin ardından FIFA 23’te serbest oyuncu olarak kaldı, bu nedenle kariyer modunda herhangi bir takımla ücretsiz olarak sözleşme imzalatabilirsiniz.

Geçen yıl FIFA 23, Arjantin’in 2022 Dünya Kupası’nı kazanacağını doğru bir şekilde tahmin etmişti. FIFA oyunları üst üste dördüncü kez yarışmanın genel galibini doğru bir şekilde tahmin etti. Bir bilgisayar oyununa göre, inanılmaz bir doğruluk.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.