FIFA 22

MMOSPORTS
Takip Et
9.8

Mükemmel

8.9

Kullanıcı

FIFA 22’nin Rekor Sayıdaki Şarkı Listesi Açıklandı

Electronic Arts (EA), ekim ayında oyuncularla buluşacak olan FIFA 22'de çalacak müzikleri paylaştı. Serinin yeni halkası, şimdiye kadarki en kalabalık şarkı listesine sahip.

FIFA serisini efsane yapan detaylardan biri de, hiç tartışmasız şarkılarıdır. Geçmişten bazı parçaları duyunca “bu şarkı FIFA’da çalmıştı” diye içinizden geçirdiğiniz olmuştur. Bu anlamda FIFA 99’un apayrı bir yerde durduğunu söylemeden geçmeyelim. Peki, FIFA 22 müzikleri neler olacak?

FIFA 22 şarkıları

Electronic Arts (EA) tarafından yapılan açıklama ile birlikte FIFA 22 şarkıları resmen belli oldu. Yeni FIFA oyunu, 27 farklı ülkeyi temsil eden 122 şarkı ile serinin şimdiye kadarki en büyük müzik koleksiyonuna sahip olacak. Bu yılki şarkı listesinin 52 yeni parça içerdiğini belirten EA, “FIFA 22; Glass Animals, Polo & Pan, Bakar, CHVRCHES ve daha fazlası gibi sanatçıların cesur ve canlandırıcı ritimlerinden oluşan geniş bir koleksiyon sunuyor” ifadelerini kullandı.

FIFA 22’de çalacak şarkılar arasında NYC vokalisti Casper Caan, Avustralyalı rock grubu Bloodmoon, Brezilyalı Caio Prado ve İngiliz soul yıldızı Hope Tala gibi isimlerin parçaları da yer alacak. FIFA 22 VOLTA FOOTBALL tarafında ise daha hareketli müzikler olacak. Bu bölümde yer alan 70 şarkı, hip-hop ve elektronik gibi müzik türlerinin bir karışımını sunacak.

FIFA 22 Şarkıları, Tam 120 Parçalık Bir Listeden Oluşuyor

FIFA 22 müzikleri

“Oyuncuların bireysel tarzlarını ifade edebilecekleri her yerde, FIFA 22 şarkıları tüm aksiyonun güçlendirilmiş alt çizgisi olacak” diyen EA, aynı zamanda House Mafia, AJ Tracey, CHIKA and DJ Snake gibi sanatçılara ait özel FUT öğeleri de olacağını belirtti.

FIFA 22 müziklerinin tamamını Spotify, Deezer ve Apple Music üzerinden dinleyebilirsiniz. Hypermotion animasyon teknolojisi ile şimdiye kadarki en gerçekçi futbol deneyimini yaşatmayı amaçlayan yeni FIFA oyunu PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S ve Nintendo Switch için 1 Ekim‘de yayınlanacak. Bugün açıklanan erken erişim tarihleri için buraya tıklayabilirsiniz.

FIFA 22 şarkılarını nasıl buldunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki yorumlar bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl yazarlık ve editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol