Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

FIFA 21’in EA Play ve Xbox Game Pass’e Ekleneceği Tarih Belli Oldu!

FIFA 21, 6 Mayıs’ta EA Play ve Xbox Game Pass'e eklenecek.

FIFA 21 oyununun, Electronic Arts’ın abonelik tabanlı dijital oyun servisi EA Play ve Xbox Game Pass kütüphanesine geleceğini daha önce sizlerle paylaşmıştık. Bugün itibarıyla sevilen futbol oyununun her iki servise ne zaman yayınlanacağı belli oldu.

EA Play üyeleri, 6 Mayıs’tan itibaren FIFA 21’e PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X ve S, Xbox One ve PC platformlarında herhangi bir ek ücret ödemeden erişebilecekler. EA Play, PC’de Xbox Game Pass Ultimate ve Xbox Game Pass‘in bir parçası olduğu için, bu hizmetlerden birine abone olursanız FIFA 21’i kütüphanenize ücretsiz bir şekilde ekleyebileceksiniz.

FIFA 21 Xbox Game Pass EA Play

Öte yandan mayıs ayında Xbox Game Pass servisine gelecek tek oyun FIFA 21 olmayacak. Velen Studios’un yeni takım tabanlı oyunu Knockout City, 21 Mayıs’ta piyasaya çıktığında tüm EA Play, Xbox Game Pass Ultimate ve Xbox Game Pass PC üyeleri için ücretsiz olacak.

Bu arada Microsoft, Dragon Quest Builders 2‘nin 4 Mayıs’ta Xbox Game Pass’e ekleneceğini ve geriye dönük uyumluluk özelliği sayesinde Xbox One, Xbox Series X ve S konsollarına geleceğini duyurdu.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi FIFA 21, hem EA Play hem de Xbox Game Pass platformuna 6 Mayıs 2021 tarihinde dahil olacak. Bu arada nisan ayında bir başka Electronic Arts (EA) oyunu NHL 21’in de kütüphaneye eklendiğini belirtmeden geçmeyelim.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.