FIFA 20’nin Volta Modunda Yer Alacak Olan 17 Oyun Parkı Onaylandı!

FIFA 20 Volta modunda dünyanın dört bir yanından 17 oyun parkına yer verecek.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Geçtiğimiz günlerde birbirinden yeni özelliklerini duyuran FIFA 20 merakla beklenmeye devam edilirken, oyun içerisinde yer alacak Volta modu hakkında da yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. E3 2019’da açıklanan yapım gerçekçi bir yapıda karşımıza çıkacak.

blank

Bu yıl FIFA serisinin dışına çıkacak olan Electronic Arts, FIFA 20 ile alışılmışın dışında bir deneyimi bizlere sunacak. Özellikle Volta adlı sokak futbolu modu ile oyuncuların beğenisini kazanmayı hedefleyen yapım bu mod da şuanda 17 farklı oyun parkını onaylamış.

Bugün GamingBolt’un haberi ile edindiğimiz bilgilere göre Volta modunda oyuncular avatarlarını özelleştiriebilecek, 17 farklı oyun parkında dünyanın dört bir yanındaki oyuncular ile sokak maçlarına katılabileceklermiş. Oyuncular Volta modunda oldukça zengin bir kişiselleştirme seçeneklerine sahip olacaklarmış.

New York’tan Japonya’ya dünyanın dört bir yanından 17 farklı oyun alanını onaylanan geliştirici ekip, kişiselleştirmenin de sonunun olmadığını ifade etmiş. Volta moduna ek olarak oyunun Kariyer modunda da bizleri oldukça zengin bir yapı bekliyor olacak. Oyundaki Kariyer modu geçmiş yıllara göre daha dinamik bir yapıda karşımıza çıkacakmış.

Oyunda yer alacak olan Volta moduna dair yeni bir oynanış videosu daha yayınlandı.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol