FIFA 20’nin İnceleme Puanları Yayınlandı!

FIFA 20'nin inceleme puanları nasıl? Oyun beklentileri karşılayabildi mi?

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Çıkışına sayılı günler kalan FIFA 20’nin inceleme puanları yayınlandı. Tüm platformlar için 24 Eylül’de çıkış yapacak olan oyun incelemelerde beklendiği gibi yüksek puanlar almayı başardı. Oyun serinin en iyi oyunu olacak.

blank

Yıllardır Konami ile rekabet içerisinde olan EA bu yıl da oyunculara gerçekçi bir futbol deneyimi sunmayı hedefliyor. Her yıl daha gerçekçi bir yapıyı karşımıza çıkaran başarılı seri, 2020 sürümü ile daha gelişmiş oynanış motoru eşliğinde daha iyi bir maç ortamını karşımıza çıkaracak. Oyunculara birçok yeni modu sunacak olan yapım güncel inceleme puanları ile bugün haberlere konu oldu.

PC Games N’in haberi ile görme fırsatı bulduğumuz inceleme skor puanlarında FIFA 20 beklentileri karşılamayı başarmış. Eurogamer, IGN ve Screem Rant gibi platformlarda inceleme altına alınan yapım, incelemelerden neredeyse tam puan almayı başarmış.

Şu sıralar birçok farklı platformda incelenmeye devam edilen yapım, 24 Eylül’de tüm dünyada oyuncular tarafından incelenmeye başlanacak. PES 2020 oyuncu incelemelerinde bekleneni verirken FIFA 20’nin oyuncu incelemeleri nasıl olacak merakla beklenmeye devam ediyor.

FIFA 20 İnceleme Puanları

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol