FIFA 20’nin Demosu Tüm Platformlarda Yayınlandı!, FIFA 20’nin Demosu Nasıl İndirilir? FIFA 20 Demo İçerikleri Neler?, Demo Dosya Boyutu Nedir? FIFA 20 Demo Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

FIFA 20 demo olarak tüm platformlarda oyunculara sunuldu.

Dünyanın dört bir yanında merakla beklenmeye devam eden FIFA 20 bugün demo olarak oyunculara sunuldu. 24 Eylül’de lansmana çıkacak olan yapım demo sürümünü PlayStation 4, Xbox One ve PC oyuncularına sundu. Dileyen oyuncular demo sürümü ücretsiz olarak indirip oynamaya başlayabilirler.

Electronic Arts’ın bu yıl ortalığı kasıp kavuracak oyunu olan FIFA 20’den demo duyurusu geldi. Gündüz saatlerinde demo sürüm alacağı duyurulan yapım nihayet ücretsiz demosunu oyunculara sundu. Üç farklı platformda yayınlanan demo sürüm şuan dünyanın farklı noktalarında mercek altına alınmış durumda yer alıyor.

Demo içerisinde oyuncular 3’e 3 maçlara katılabilecek farklı takımları deneyimleyebilecekler. Bu takımların isimleri de Chelsea, Spurs, Liverpool, Dortmund, Real Madrid ve PSG olarak duyuruldu. Demo sürüm 15 farklı dil seçeneğine sahip olarak oyunculara sunuldu.

Türkçe dil desteğine de sahip olan demo sürüm PlayStation 4 platformunda 6.47 GB, Xbox One’da 6.94 GB dosya boyutuna sahip olurken PC platformunda demo sürümün dosya boyutu ne kadar bilinmiyor.

Dileyen oyuncular demo sürüme PlayStation Store, Microsoft Store ve Origin üzerinden ücretsiz olarak ulaşabilir ve indirebilirler.

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7 / 8.1 / 10
İşlemci (AMD): Phenom II X4 965 veya Eşdeğer
İşlemci (Intel): i3-2100 veya Eşdeğeri
Bellek: 8 GB
Grafik kartı (AMD): Radeon HD 7850 veya Eşdeğeri
Grafik kartı (NVIDIA): GeForce GTX 660 veya Eşdeğeri
Çevrimiçi Bağlantı Gereksinimleri: 512 KBPS veya daha hızlı İnternet bağlantısı

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: 64 bit Windows 10
İşlemci (AMD): FX 8150 veya Eşdeğer
İşlemci (Intel): i5-3550 veya Eşdeğer
Bellek: 8 GB
Grafik kartı (AMD):Radeon R9 270X veya Eşdeğeri
Grafik kartı (NVIDIA): GeForce GTX 670 veya Eşdeğeri
Çevrimiçi Bağlantı Gereksinimleri: Geniş Bant Bağlantısı

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol