FIFA 20 Aralık 2019’da Almanya’da En Çok Satan Oyun Oldu!

Aralık ayında Almanya'nın en çok satan oyunu FIFA 20 oldu.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Bugün yaptığımız haberler de İsviçre’de ve Fransa’da en çok satan oyunlardan söz etmiştik. Haftalardır yaptığımız en çok satanlar listesi haberlerinde hiç eksik olmayan FIFA 20, Aralık 2019’da Almanya’nın en çok satan oyunu olmuş.

Futbol simülasyon oyunları arasında oldukça popüler olan ve son yıllarda PES’i epey geride bırakan FIFA 20 yayınlanmasından aylar geçmesine rağmen hala popülaritesini kaybetmeden satışlarına devam ediyor. Bugün VGChartz’ın haberlerinde yer bulan yapım gelen bilgilere göre Aralık 2019’da Almanya’da en çok satan oyun olmuş.

Yapılan habere göre Game.de isimli web sitesi 2019 yılının Aralık ayına dair Almanya’da en çok satan bilgisayar ve konsol oyunlarını açıklamış. Yayınlanan listenin ilk sırasında FIFA 20 yer alıyormuş. FIFA 20 tüm platformlardaki başarılı satışları ile Aralık 2019’da Almanya’da adeta damga vurmuş. Yayınlanan listenin ikinci sırasında Nintendo Switch platformu oyuncuları için yayınlanan Luigis Mansion 3 yer alıyormuş.

FIFA 20 ile ilk sırada yer alan EA, üçüncü sırayı da Star Wars: Jedi Fallen Order ile kapmış. Listenin dördüncü sırasında ise Mario Kart 8 Deluxe yer alıyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol